реклама постійно або тільки одне оголошення, що краще для вашого малого бізнесу

Ви повинні зрозуміти ваш ринок. Ви повинні відповідати тому, що ви продаєте, як часто споживачі купують його. Наприклад: якщо ви продаєте морозиво ви будете мати постійних покупців, можливо, повторити щотижня. Якщо ви продаєте автомобіль або основні прилади, ви можете не побачити їх знову протягом кількох років.
І люди можуть бути на ринку морозива щодня, але основні прилади кожні п’ять років.

Але є тільки дуже невеликий відсоток людей, які хочуть купувати автомобілі кожен місяць. І люди, які не є на ринку TE за те, що ви продаєте не читатиме ваше оголошення в будь-якому випадку, тому що він не привернути їх увагу. Згадайте останній раз, коли ви думали про купівлю автомобіля. Перш ніж ви думали, моделі і стиль автомобіля, яким ви цікавитеся, ви, ймовірно, не помічали їх, як ви передали їх на дорозі. Але після того як ви визначилися з видом автомобіля, який ви хотіли, ви почали помічати їх скрізь ви поїхали. Чому? Тому що зараз ви зацікавлені, і перш ніж ви не були. Після того як ви стали зацікавлені в новій машині, ви також почали помічати автомобіль оголошення в газетах, на радіо, на телебаченні, так і в інших оголошень.

Це те ж саме з вашим ринком. Якщо ви покажете оголошення один раз, а потім показати точно такий же оголошення через місяць, це зовсім інший набір очі, які бачать ваше оголошення. Так що ви можете продовжувати показувати те ж оголошення, тому що кожні кілька днів, інша група приходить на ринок для того, що ви продаєте.

Помилка рекламодавців роблять, думаючи, що вони повинні рекламувати знову і знову, тому що він будує бажання купувати у них. Вони думають, що це займає кілька повторень побачивши оголошення, перш ніж хто буде купувати. Це просто не той випадок. Ви будете мати результати після першого запуску вашого оголошення. Це ще більш вірно в друкованій рекламі, ніж у трансляції оголошень. Але в перший день запуску радіо-або телевізійної реклами, ви будете знати, якщо оголошення платить.

Причина ви повторити ваші оголошення не тому, що це займає кілька експозицій для створення всіх продажів, а тому, що ви показуєте Ваше оголошення в інший сегмент ринку щоразу, коли він показує.

Це ще одна річ, щоб подивитися на: Як часто ви виконати ту ж рекламу? Так часто, як він генерує чистий прибуток від кожного оголошення. Наприклад, запуск автомобіля оголошення раз на тиждень може виявитися прибутковою, але щодня оголошення може бути занадто частими, бо ті ж люди бачать те ж оголошення, а глядачі не мали можливість відтоку.

У нашому роздрібному магазині, ми знаходимо, що оголошення працює раз на місяць (і те ж оголошення) в даний час розглядається на зовсім різних людей кожен місяць. Іншими словами, люди, які були на ринку, щоб купити місяць тому, в даний час з ринку, і нова група на ринку. Ми виявили, що, якщо ми рекламуємо частіше, ніж два рази на місяць, страждають наші продажі на кожному оголошенні. Причина в тому, що не було достатньо часу, що пройшло для нової групи, щоб бути на ринку.

Ми також рекламуються з трьома різними компаніями прямих пошти, які використовували пряму поштову розсилку. Ми рекламували в той же самий час з усіма трьома. Це був продаж Різдво. Результати були всього десять відсотків краще, ніж якщо б ми тільки розіслав оголошення з однієї компанії прямих пошти. Чому? Тому що ті ж самі люди отримували три майже ідентичних оголошень. І тільки тому, що побачив оголошення в три рази не означає, вони будуть купувати втричі більше. Дві третини розсилки була витрачена даремно. Якщо ми направили розсилки в кілька тижнів, у нас було б набагато кращі результати.

Одномісний оголошення, які не повторюються, як правило, на якусь подію. Продаж свято чи урочисте відкриття. Справді, що реальна сила цих роду заходів є те, що вони лише протягом дуже короткого часу, створюючи відчуття терміновості у свідомості клієнта.

Таким чином, мораль цієї історії в тому, що ви рекламуєте неодноразово, тому що ви завжди досягаючи зміни аудиторії. Реклама одного оголошення по подіях. Але якщо ви працюєте в друковану рекламу, і нічого не відбувається, що не продовжувати працювати і те ж оголошення в надії, що результати будуть змінюватися. Змінити оголошення.