пошук нових пацієнтів медико-санітарної допомоги легко з прямих кампаній поштою

Медики, як і інші галузі промисловості, стикаються з проблемою посилення конкуренції та збільшення видатків майже на кожному фронті. Це більш важливо, ніж коли-небудь, щоб встановити практику або медичного закладу відрізняється від конкурентів і встановити собі в якості лідера в своїй галузі.

як ви можете зробити це

Рекламна продукція і прямих кампаній поштою є недорогий, але ефективний шлях для досягнення цього завдання. Один з моїх улюблених є холодильник магніт. Введення вашого офісу інформацію на видному площа на кухні вдома і на робочому місці отримає Ваш бізнес помітили. Він може мати надзвичайні телефонів, а також не-номери екстрених служб офісу. (Це кошмар, намагаючись знайти номер телефону медичного офісу в телефонній книзі!) Додати календарі або CPR інструкції або інші основні інструкціям ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ і у вас є продукт, який буде відображатися у всіх на виду. Вони можуть бути розподілені у вашому офісі або установі або видається на ярмарках здоров’я.

прямих кампаній поштою

Іншим відносно новим зусилля кампанії прямої поштової розсилки, в якій ви посилаєте поштова програма включає в себе магніт, який одержувач може використовувати у своєму будинку або офісі. Вони прекрасно підходять для впровадження нових продуктів і послуг, великий отвори / переміщення, спеціальні пропозиції, і навіть призначення планування. Ці продукти, звані “Magna-кірки» листівки повний колір, висока якість продукції, які є набагато більш ефективними, ніж стандартні продукти поштою.

інші варіанти

Предмети не повинні бути магнітні, однако. Фахівці виявили, що старі добрі ламіновані картки гаманця є практичним способом, щоб вас помітили. Тут у вас є перевага використання обох сторонах продукту. Одна сторона може мати інформацію про ваше підприємство, в той час як зворотна сторона може бути календар або ПЕРША ДОПОМОГА Інформація.

Концепція проста, але в галузі змінюється. Магнітні рекламні продукти стають основний метод цей стиль реклами. І, як я вже сказав на початку цієї статті, конкуренція є жорсткою. Ці продукти можуть дати вам перевагу вам потрібно.