отримати хороший загар на Криті канікул (Kreta Vakantie)

Можливо, ви не знаєте, але Крит, багатою культурою та історією, яка кожен відвідувач повинен вивчити і відвідати. Крит також є багато популярних туристичних напрямків і визначних пам’яток. Прекрасні пляжі і прекрасні гори Криту характеризується як один з найнеймовірніших островів в світі. Крит канікул (Kreta Vakantie) ніколи не розчарує вас, пам’ятайте про це.

Ночей Криту дуже популярні завдяки своїй різноманітності. Таверн, барів і нічних клубів близько до пляжів, і вони відкриті практично всю ніч. У цих місцях ви зможете насолодитися традиційної крітської музики і спробувати національний напій “раки”. Перед тим, як пити “ракія” Ви повинні знати, що цей напій має 95% алкоголю, отже, прийняти ваші запобіжні заходи, щоб уникнути проблем.

Типові ресторанів можна знайти в тому ж районі, пам’ятайте, що будь-яка відвідин Криту не буде повним, якщо ви не спробувати традиційні страви критської кухні. Більшість критської кухні є вегетаріанцем. Свіжі овочі, фрукти і трави дуже важливо в дієті Криту, рибу необхідно теж. Якщо ви робите вигляд, щоб залишитися кілька днів на Криті, ви повинні замовити хороший готель у вашому Крит канікул (Kreta Vakantie).

Перейти до покупок на Криті інший весело діяльності. Очевидно, що ви повинні будете тримати трохи грошей, щоб купити сувеніри, кращий спосіб заощадити гроші купує карту і досліджувати острів на свій розсуд. На щастя, транспорту, таких як автобуси або таксі легко знайти. Крит має один з кращих погоду в Середземному морі. Літо тепле і сонячне, ідеально підходить для водних видів спорту і активного відпочинку. Зима відносно тепла. Як ви можете бачити, Крит канікул (Kreta Vakantie) ідеально підходить, щоб отримати засмагу.

Музеї є важливою частиною історії Криту, ви не можете втратити можливість відвідати їх. Хороша рекомендація, це відвідати Кносский палац, найважливішим археологічним місцем острова.