є комерційним можливо для невеликого ресторану або бару з обмеженим бюджетом

Якщо у вас є невеликий бар або ресторан, ви, ймовірно, не думаю, що у вас є достатньо грошей на Ваш рекламний бюджет для комерційного. Хоча ви, можливо, не достатньо, щоб мати Крістофер Нолан направити ваші комерційні, і ви, мабуть, не буде в змозі дозволити собі Супер Боул розміщення, це не означає, що ви не можете дозволити собі рекламу. Ви просто повинні дізнатися, як зробити один на обмежений бюджет.

У вас є кілька варіантів, коли справа доходить до прийняття Вашого комерційного. Наймання професійних не може бути в області можливості через гроші питань. Проте, якщо є коледж у вашому районі, ви можете бути в змозі отримати фільмі студентів взяти на комерційній якості одного зі своїх проектів класу. Ви зможете отримати комерційну створили дуже дешево, і це все одно буде виглядати дуже добре.

Звичайно, так як у кожного є камера сьогодні, ви можете навіть створювати свої власні комерційні. Ви повинні мати сценарій і бачення, але воно не повинно бути занадто складним. У самому справі, ви, напевно, дуже весело робити це на свій розсуд. Комерційні має виділити всі з великих речей про Ваш заклад.

Показати екстер’єру та інтер’єру, ресторанний спосіб розташування гостей, особливості, які роблять ваше місце особливе. Переконайтеся, що відображає ваше комерційна установа добре. Якщо у вас є висока планка Зрештою, ви хочете показати, що в комерційному. Те ж саме справедливо, якщо у вас є веселий бар з власним кидком завсідників.

З камерою та програмне забезпечення для редагування деякі, ймовірно, можна зняти ваші комерційні і поклав його разом всього за пару днів. Вона також може бути цікаво подивитися, якщо деякі з ваших постійних клієнтів хочуть, щоб їх власні рекламні ролики низького бюджету на ваше місце. Ви можете помістити їх в Інтернеті, і люди голосують за тієї, що подобається найбільше. Ви навіть можете запропонувати кілька безкоштовне харчування та напої для клієнтів з переможцем комерційного.

Якщо гроші питання, ви не зможете платити за плями на телебаченні, але це не означає, що ніхто не буде бачити рекламу. Інтернет зробив просто покласти цифрового змісту, і є цілий ряд різних сайтів, де ви можете завантажити свої комерційні. YouTube, Metacafe, MySpace і Flickr навіть це лише мала частина великого списку сайтів обміну відео можна скачати безкоштовно. Крім того, щоб покласти його на сайти обміну відео, ви повинні також поставити відео рекламу на вашому сайті.