5 помилок слід уникати при друку візитних карток

Ваша візитна картка часто так, що ви справити перше враження. Це чудовий інструмент допоможе вам підтримувати зв’язок з потенційними клієнтами і нинішніх, і це може дати їм корисну інформацію про Ваш бізнес.

Однак, якщо ви подивитеся на середню візитну картку, то ви побачите, що багато з них страждають від поганого дизайну. Часто ці приходять з бізнесу, які намагаються розробити візитки самі або хто користується послугами компанії, яка пропонує друкувати свої картки безкоштовно.

Є певні речі, які ви хочете, щоб ваша візитна картка робити. Ви хочете, щоб ваша компанія відображає в позитивному питанні. Ви хочете, щоб виділитися з інших карт, так що люди пам’ятають вас. Тим не менш, є деякі речі, які ви повинні абсолютно уникати.

Перехід на дешеві папери

Ви можете подумати, що при виборі більш низької якості паперу допоможе вашому бюджету, але недоліком є ​​те, що ваша візитна картка буде відчувати себе не в своїй тарілці і надумані. І таке враження, що ваша візитна картка дає часто таке ж враження, що хтось із вашої компанії. Виберіть істотне, середньої щільності паперу для вашої картки для досягнення найкращого враження.

шаблони, які не відповідають

Ви можете подумати, що за допомогою заздалегідь розроблених шаблонів проектування зробить вашу візитну картку простіше. У той час як це може допомогти, ви повинні дотримуватися обережності, щоб вибрати шаблон, який працює з вашим логотипом. Більшість не буде добре працювати разом, як користувальницький логотип повинна налаштований шаблон, щоб підкреслити його унікальність. Вам також слід уникати шаблонів, які включають в себе фотографії, так як вони будуть часто відволікати від вашого логотипу та впливу процесу брендингу негативно.

Занадто великий логотип

Всупереч поширеній думці, більше не завжди краще. Справді, чим більша компанія, тим менше логотипу зазвичай з’являється на візитній картці. Уникайте спокуси негабаритних вашого логотипу в спробі привернути до нього увагу. Використання білого простору навколо логотипу може мати той же ефект, що не відчуваючи переважною.

занадто барвистим

Використання занадто багато квітів, на візитній картці є еквівалентом кричати на клієнта. Колір може бути величезним активом, коли він використовується правильно, так як колір тісно пов’язаний з пам’яттю пам’ятають. Використовуйте один чи два конкретних квітів, які зв’язують у свій бізнес логотип замість того, щоб створити райдужні шедевр.

перестаратися налаштування

У ці дні, Є безліч способів зробити вашу візитну картку виділитися. Ви можете піти зі складної висічки, ви можете зробити свої візитні картки різних розмірів, або ви можете навіть піти з унікальним картках. Однак, ви повинні переконатися, що ваша візитна картка, як і раніше функціонує. Зберегти драматичні вистави для індивідуального зусилля. Для середнього візитна картка, пам’ятайте, що ви хочете вибрати декілька “стандартних” розмірів і форми, так що він все ще може ковзати в гаманці або Rolodex легко. Злегка округлення кутів або з використанням тиснення може дозволити вам налаштувати вашу карту, не виходячи за верхній і применшуючи ваш професійний імідж.