іноземні компанії більше користі в Додатковий офіс Сінгапуру

З розташуванням інфраструктури світового класу в Сінгапурі, прагматичний і благого управління, привабливі корпоративні та імміграційних законів і стратегічних, ця країна вважалася однією з кращих бізнес-центрів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні з боку міжнародного співтовариства.

В даний час існують три бізнес-структури іноземній компанії або підприємець може прийняти: представництво, філія і дочірню компанію.

Коли мова йде про більшу свободу здійснення комерційної діяльності, більшість експертів сходяться на думці, що дочірня компанія є самим ідеальним бізнес-структури для іноземних компаній, що планують брати участь у повну потужність.

За допомогою цієї установки бізнесу, іноземні компанії та підприємці можуть користуватися цими наступні переваги:

1. Велика свобода підприємництва

Уряд Сінгапуру дозволяє дочірня компанія займатися будь-якою комерційною діяльністю, навіть якщо вони не пов’язані з основною діяльністю свого іноземній материнській компанії. З цим більше свободи підприємництва, ця бізнес-структура може максимізувати свій прибуток видами діяльності.

2. Обмежену захист відповідальності

Обмежену захист відповідальності є найбільш помітною перевагою наявності дочірньої компанії. На думку експертів, це означає, що батько іноземна компанія не може нести відповідальність за дії, втрати, і борги його дочірньої компанії Сінгапуру.

3. Розглядаються як “податковий резидент”

Тому що дочірня компанія зареєстрована в Сінгапурі, він розглядається як “податковий резидент”, що означає, що він може насолодитися місцевим податкових пільг і звільнень, поки він буде відповідати цим кваліфікаційним умовам:

Ï свій контроль і управління здійснюється локально.

Я принаймні однієї людини акціонер має як мінімум 10 відсотків акцій, або

Я їм має не більше 20 окремих акціонерів з усіма з них, тримаючи власності під їх іменами.

4. Іноземна компанія має право бути єдиним власником своєї дочірньої компанії

Навіть якщо 100 відсотків належить її іноземній материнській компанії, ця бізнес-структура все ще мають право на місцеві податкові пільги та звільнення.

5. Краще структури управління

Відповідно до Закону сінгапурські компанії, дочірньої компанії повинні практикувати його контролю та управління у локальному режимі, що означає, що її рада директорів можуть насолодитися великим контролем. (Важливо відзначити, що навіть міжнародні компанії повинні діяти “локально” для того, щоб стати успішним.)

6. Він може мати до 50 акціонерів, які можуть бути іноземці та місцеві жителі

Дочірня компанія може мати від одного до 50 акціонерів, які можуть бути місцевого жителя або іноземного бізнесмена. Між тим, він також має право бути виключною власністю її іноземній материнській компанії.

Примітка: Починаючи з іноземними компаніями та бізнесменами не можуть зареєструвати свій власний бізнес, це юридична вимога, щоб найняти професійну фірму, яка буде обробляти їх Сінгапур дочірньої реєстрації.