5 кращих місць для реклами оренда квартир безкоштовно

У вас є квартира в оренду, але ви обмежені, коли справа доходить до вашого рекламного бюджету. Не хвилюйся, є багато способів, якими Ви можете рекламувати Оренда житла абсолютно нічого. Перше, що потрібно враховувати, що є багато людей, яким потрібна квартира. Ці люди не хвилює, де реклама походить від. Їх хвилює тільки те, що місце доступним, і це чисто і презентабельно. Тепер у вас є, щоб отримати, що реклама там, так що хтось побачить його.

craigslist.org

Craigslist є відмінним способом для реклами квартирі. Це абсолютно безкоштовно і у вас є свобода говорити все, що ви хочете. Однак, коли ви рекламуєте оренда квартир на Craigslist, ваше оголошення майже відразу поховані під все нові оголошення входячи Ви можете встановити ваше оголошення на шматки розміщення фотографії та перереєстрацію кожні кілька годин або близько того. Переконайтеся, що ваше оголошення кожен раз різний, або Craigslist буде відзначити його як спам.

Безкоштовні оголошення сайтів

Є багато сайтів Безкоштовні оголошення доступні, пропонуючи вам можливість додати вашу квартиру оренда без посередників. Ви просто пишете позицією в каталозі в форми, представлена ​​на сайті і ваша квартира рекламується для обраної вами області.

Багато Безкоштовні оголошення сайтах мережі з іншими сайтами, так що Ваше оголошення потенційно може бути показано, що набагато більше людей, ніж ви очікуєте.

сайти соціальних мереж

Сайти соціальних мереж, як Facebook або Twitter, може бути відмінним способом, щоб люди знали вас є квартира в оренду. Ви просто зв’язати свою рекламу Вашої квартири оренда на Ваш сайт соціальної мережі і ваш безпосередній коло друзів зможе побачити його.

Перевагою цього підходу є те, що ваші друзі також мають колах своїх друзів. Якщо вони знають когось, хто шукає, щоб зняти квартиру, вони будуть обмінюватися посиланнями з їх власними мережами і слово поширюватиметься дуже швидко.

стороні дороги

Там немає нічого поганого розміщення знака на бік дороги, скажімо, на перехресті. Включаючи розмір квартири, кількість спалень і ванних кімнат та ціну. І не забувайте свій номер телефону. Ви будете здивовані, наскільки ефективною ця техніка в оренду рекламних квартирі. Зробіть це, і ви, ймовірно, отримати кілька телефонних дзвінків від зацікавлених орендарів.

з уст в уста

Не забувайте, з вуст у вуста. Нехай всі ви знаєте, ви намагаєтеся рекламувати Оренда квартир. А потім у них розповісти всім, що вони знають. Це уст в уста реклами є настільки ж ефективним, як розміщення оголошення в місцевій газеті, а може бути ще краще.