2 причини, чому послуги цифрового друку має важливе значення для вашого бізнесу

Багато компаній сьогодні відкривають для себе переваги, пропоновані послуги цифрового друку для їх бізнесу. І хоча не можна стверджувати, що офсетний друк має жорсткий контроль над створення об’ємних відбитків, є дві речі, які роблять цифрову печатку незамінним інструментом для Вашого бізнесу.

друк на вимогу
Найбільш корисним аспектом послуги цифрового друку в тому, що ви можете замовити будь-яку кількість друкованих видань, які ви хочете при вказівці точної дати, що ви хочете, щоб закінчити.

Розглянемо це, ваша компанія в даний час під великою напругою, так як це запуск нової лінійки продуктів, що компанія вклала багато грошей дюйма до жаху, ви виявите, що ви підготували плакати для запуску завтрашньої не вистачає близько 25 екземплярів. Що ви збираєтеся робити?

Традиційною офсетного друку в даний час не може бути і питання. Перш за все, знайти офсет, який буде приймати вашу роботу замовлення дуже важко знайти. І навіть якщо є офсетний друк компанії, яка візьме ваш запит, виробництво пластин, необхідних для процесу друку з’їсть багато часу і буде коштувати вам багато грошей. Крім того, шляхом друку тільки невелика кількість відбитків, ви не можете максимально використовувати пластини, які щойно були зроблені.

Враховуючи обставини, цифровий друк є кращим вибором. З цифрового друку не представляє себе з проблем, згаданих вище, цифровий друк дуже добре підготовлена ​​до ведення конкретні вимоги роботи.

Вам не доведеться виробляти тарілки, тому вам, що економить ваш час і гроші. До друку безпосередньо з комп’ютера, ви можете роздрукувати свій сайт в найкоротші терміни. Крім того, оскільки цифрова печатка не потрібна пластин для створення відбитків, вона дуже економічна, навіть у пресі невеликої кількості відбитків.

повний можливості налаштування
Таким чином, що ви можете налаштувати і створити свою власну друковану продукцію у відповідності з вашими бажаними параметрами й інший аспект цифрового друку, що дуже корисно для вашого бізнесу. У цьому не ринковими світі, де ідентичність компанії дуже важливо, немає нічого більш цінного, ніж мати зображення, яке ви можете назвати своїм власним. Цифровий друк може зробити це зображення або створити реальність.

Нестандартні розміри – за допомогою цифрових методів друку, ви більше не обмежується стандартними розмірами, пропонованих традиційними методами друку. Тепер Ви можете мати ваш дизайн друкованої незалежно від того, наскільки велика або мала вони. Якщо ви хочете, ви також можете мати ваші конструкції вирізати у формі, що Ви хочете.

Custom “папір” – папір не єдине, що можна друкувати на сьогодні. Ви більше не обмежені тиснення на кришці або текст папір. Цифровий друк відкриває двері для інших матеріалів, таких як вініл і художника полотно.

Вініл гнучкий, але дуже міцний матеріал, який може витримувати великі зносом. Він ідеально підходить для рекламних кампаній, що вимагає, щоб бути під впливом атмосферних явищ. Художника полотно тим являє собою матеріал, який можна використовувати різними способами. Це так само, як папір, але забезпечує більш художнім почуттям до того, що друкується на ньому.

Знати, коли і де ви можете повною мірою скористатися себе переваги послуги цифрового друку і отримати рішення вам потрібно.