$ 100 млн витратили, щоб зробити моніторинг ЗМІ та рейтингові системи більш надійними

Протягом майже десятиліття Nielsen Media Research центр займається розробкою Active / Passive система обліку або / P Система виміру для вимірювання нових медіа (сучасні цифрові технології) більш точно, ніж традиційна система рейтингу.

Як Джим Spaeth (президент, реклама Research Foundation) висловився, раніше суть в тому, щоб визначити, хто дивляться, а як обладнання розробили, суть полягає у визначенні, що ці люди дивляться.

Проблема зростає щодня, як нові канали запускають з різними Склади каналу і багато глядачів використовуєте телебачення високої чіткості. І таким чином, традиційні системи оцінки не вважаються досить потужним, щоб запропонувати краще рішення рейтингу.

У цій ситуації, Nielsen Media Research Center почав розробку нової системи оцінки – активний / пасивний Система виміру, де вони витратили понад $ 100 мільйонів, щоб зробити вимірювання систему більш надійною. Терміну для завершення системи обліку займає 17-е лютого 2009 року і медіа-експерти вважають, що він просто революціонізувати системи моніторингу ЗМІ та надаватиме велике розуміння у ЗМІ. Це також допомогло б засоби масової інформації покупця і продавця прийняти краще рішення про ЗМІ витрати на більшу віддачу від інвестицій.

Що відбувається в цьому процесі?

Компанія просить трансляцій, сіндікаторов і кабельних операторів для установки програми кодування обладнання в існуючі установки. Простіше кажучи, цей прилад посилає активного коду відео під час передачі програми в телебаченні. Активні сигнали, одержувані від тих кодів допомогти платформу для електронної ідентифікації показників і призначити відповідне значення. Однак, є також аудіо кодом, який відстежує, якщо відео код відсутній або не працює з ряду причин.

Згідно з рекламою журналу, Нільсен Тестування / P Цифровий Метр в Вілмінгтон – повністю цифровий віщальної середовищі. Тим не менш, це не перше випробування вони працюють, щоб зробити платформу бездоганна. Вони були тестування платформи в своїй лабораторії протягом тривалого часу. Різниця лише в тому, що це проводиться в реальних умовах, щоб переконатися, що все працює нормально.

Для цього тесту Nielsen вже надав датчиків (аналогових і цифрових сигналів) на станцію. Крім того, вони також створили «супер сайт” для збору сигналів. Ця інформація допоможе дослідникам зрозуміти і контролювати ці сигнали під час перемикання. Це також допоможе досліднику дізнатися, якщо сигнали і звітності відповідають чи ні у всьому процесі передачі.

Як Сьюзен Уайтінг (президент і генеральний директор ЯМР) покласти його в свою щорічну зустріч клієнту в Маямі -. “Це захоплююче технологічної віхою” Безсумнівно, весь світ засобів масової інформації особливо рекламодавці раді почути про успіхи цієї системи звітності для кращої віддачі від своїх Реклама витрат.