як написати ефективне утримання брошури

Брошура друку є одним з найбільш переконливих маркетинговий інструмент бізнесу було коли. Як частина вашого маркетингового арсеналу, він зарекомендував себе як один з найбільш ефективних забезпечення продажів, щоб ефективно донести до цільових клієнтам. На жаль, багато маркетологів зробили помилку покласти занадто багато ваги на дизайн, а на змісті своїх брошурах друку.

Тут лежить багато втрачених можливостей, А. І. замість інвестування на копії друк брошур, друк брошур часто робляться з дуже великою кількістю графіки та дизайну, щоб переконати цільових клієнтів пропозиції.

Навпаки, ваше повідомлення у вашій брошури друк продовжує тривати навіть після того, маркетингова кампанія сама по собі вже своє останнє слово. Витрачати свій час на друк брошури контенту, який забезпечує тільки розлоге опис ваших товарів і послуг виграли, АОТ допомогти вам досягти ваших цілей. Насправді, написання технічних описів, а не більш ефективних продажів копія переконати ваших цільових клієнтів Вашої пропозиції, марна трата вашого часу і ресурсів, не кажучи вже про ті з ваших читачів.

Єдиний спосіб мати більш ефективну маркетингову стратегію, щоб мати зміст у вашій друку брошури, які можуть переконати ваших читачів, щоб у вас на вашу пропозицію.

Так як же ви пишете ефективного змісту брошуру? Розглядаючи ці пропозиції:

Пам’ятайте, що ваші брошури інструменти продажів першого, другого інформаційної стратегії.
Ще до написання кулаком пропозицію, пам’ятайте, що основною метою друк брошур, щоб переконати цільових клієнтів купувати у вас. Ваше зміст, то повинні прагнути, щоб допомогти вашим читачам зрозуміти вашу пропозицію так було б легше для них, щоб зробити рішення про покупку. На додаток до вашої інформації з коротким і лаконічним крок продажів може допомогти вам досягти вашої мети.

Ваші цільові клієнти є основними учасниками.
Чи не ваші продукти, але ваш цільовий ринок знаходиться в центрі уваги вашої маркетингової кампанії. Таким чином, орієнтуючись на потреби Ваших цільових клієнтів, а за своїм розсудом ви можете отримати більше позитивної відповіді від вашої брошурі копію. Переконайте ваших читачів про переваги і ви, Äôll більш ніж імовірно, змусити їх діяти відповідно до вашого дзвінка.

Увімкніть вигоди.
Що, AOS в ньому для них? Які вигоди вони можуть отримати від вашої пропозиції? Люди взагалі більше зацікавлені у перевагах, так дайте їм те, що вони хочуть. Будівництво тривалих відносин робить його легше для ваших цільових клієнтів взяти ваші продажі смоли. Якщо вони знають, у вас є відповідне повідомлення, щоб сказати їм, що вони будуть більш поступливими, коли ви просите їх зробити щось для вас.

Бути ясно з Вашою закликом до дії.
Після прочитання вашого повідомлення, що ви хочете, щоб ваші цільові клієнти робити далі? Ви хочете, щоб зателефонувати вам, відвідати ваш магазин або увійти на ваш сайт? Маючи чіткий заклик до дії, буде мати велике значення у визначенні того, ваша маркетингова кампанія дійсно ефективні чи ні.

Суть до написання вашої брошурі копія розглянути ваші кампанію не тільки як засіб маркетингу, але що більш важливо, означає, що слід надати інформацію, яка буде корисна для ваших цільових клієнтів. І воно не може бути відповідь, яку ви хочете, а те, що було відповіддю на оголошення означає, що ви, Aore стані дотягнутися до свого цільового клієнта, де це має значення для них.