чи є необхідність Вам незвичайні візитні картки

“Друк Візитна картка, будь то дорогі або дешеві візитні картки, може допомогти вам отримати миттєвий уваги для вашого бізнесу. Тим більше, якщо у вас є незвичайні візитні картки, які можуть надати вам можливість перетворити ваш інакше нудно карти в клієнті магніти, щоб згенерувати більше потенційних клієнтів, щоб збільшити вашу прибуток. Маючи незвичайну візитну картку може надати Вам можливість показати ваших клієнтів і перспективи, що ви на голову вище інших.

Але ви думаєте, незвичайне друку візитної картки є правильною стратегією для вас? Як ви думаєте, магнітна карта бізнесу це ваш кращий вибір або глянсової латуні карти ви можете отримати більше уваги? Що може добре працювати з вашим повідомленням? Чи може ваша незвичайна візитна картка допомогти вам досягти ваших цілей для Вашого бізнесу?

Ось деякі з переваг і недоліків мають незвичайні візитні картки, щоб допомогти вам вирішити вид бізнес-друку карт, які були б придатними для Ваших потреб:

Виразно, незвичайний дизайн для вашої візитної картки може допомогти вам привернути увагу. Ви напевно виділитися серед моря чорних-білих. Крім того, незвичайні візитні картки, особливо із зображенням у ньому, можна зробити відразу ж зробила вплив – позитивне в цьому. Як то кажуть, якщо ви не можете отримати їх з посмішкою і зовнішній вигляд, ви можете також розраховувати на свої візитні картки, щоб зробити роботу для вас.

Недоліком отримання незвичайних карт є те, що більшість, якщо не всі з них дуже важко тримати. Ви не можете поставити зоряну карту дерев’яних в кишені, чи не так? Це не тільки незручно, але це занадто багато для вас в кишені тримати. Уявіть собі, отримувати пронизав себе кожен раз, коли ви сідаєте. Крім того, більшість візитниць може тільки відповідати стандартної прямокутної форми карти всередині своїх гнізд. Це викличе проблеми пізніше, коли ви шукаєте карту, і ви не можете згадати, де ви поклали його.

Далі, карти з незвичайним дизайном часто друкується на довговічні матеріали, які тривають довше, навіть якщо ви випадково пролив воду на ньому. Недоліком є ​​те, що вартість друку однієї коштує дорожче, ніж традиційні дешеві візитні картки. Для багатьох, витрати подвійного, якщо ви хочете, щоб ваші карти надруковані на наклейці, а тим більше ті, для металевих.

Нарешті, ваш незвичайних карт дозволить вам робити більше з їх функцією. Ви можете дотримуватися його, якщо він зроблений з магнітного або липкий матеріал, і ви безумовно можете зробити їх в якості сувенірів. Недоліком є ​​те, знову ж таки, це коштуватиме дорожче. Не тільки це, але ваші незвичайні візитні картки не можуть бути прийняті всерйоз свого цільового клієнта, так як багато хто з них вважають, що холодильник не перше місце, щоб піти, коли шукає візитну картку.

Незвичайний дизайн не для всіх. Іноді, регулярно чорне на біле може завдати удару більше сили, ніж повнокольорові дешеві візитні картки. Суть в тому, щоб визначити всі фактори, перш ніж ви вирішите піти на незвичайне. Перед тим як отримати, ви, можливо, захочете дізнатися, якщо це правильна стратегія для вас і вашого бізнесу.