це Ваша візитна картка дійсно унікальна візитна картка

Оригінальність у пресі візитних карток є рідкісною річчю в ці дні. Навіть більшість користувацьких візитних карток, що більшість бізнесменів і підприємців використовуємо сьогодні, як правило, просто взяті з шаблонів візиток. Якщо ви дійсно хочете мати свій власний унікальний дизайн, то вам потрібно мати хороший контрольний список оригінальність які повинні допомогти вам побачити, якщо ваша візитна картка є справді унікальним. Для Вашої зручності, знайдений нижче мій власний контрольний список оригінальності для друку візитних карток. Дивіться, якщо п’ять пунктів нижче, можуть також працювати для вас, щоб зберегти свою самобутність.

1. Ви використовували шаблон? – Спочатку запитайте себе, чи знаєте ви використовувати шаблон? Деякі люди думають, що вони можуть не використовувати шаблон візитної картки, але якщо замислитися, макет, який вони використовували, або форма і колір візитці з іншого шаблону. Це означає, що ви можете думати, що зміст і навіть деяких елементів користувальницького дизайну у вашій візитною карткою є унікальними, але насправді вони просто з шаблонів. Щоб цього не відбувалося, намагайтеся уникати за допомогою майстрів і читання підручників для вашого дизайну візитної картки. Просто найняти верстальник себе і попросіть його або її зробити по-справжньому унікальною візитною карткою. Це найпростіший спосіб, щоб перешкодити вам виробництву неоригінальних візитна картка.

2. Чи використовуєте ви загальні кольору? – Крім того, запитайте себе: Чи використовуєте Ви поширені кольори? Для багатьох людей білий або щось легке, колір за замовчуванням візиток. Більшість вибирає, тому що це легко, щоб відповідати і найдешевше кольору для друку. Тим не менш, цей крок зазвичай робить свої візитні картки дуже нудно і загальні. Ви повинні запобігти себе від отримання таких загальних візитні картки, змінивши свою візитну картку кольору. Навіть простий перехід від чорно-білого до основних кольорів може зробити трюк у створенні вашої візитки більш оригінальне. Просто вибрав свій улюблений так, що він відповідає вашим смакам.

3. Це все в тексті? – Далі, спробувати побачити, якщо ваші візитні картки як раз тільки маєте зміст тексту. Кожен зазвичай думає, що візитні картки повинні мати тільки текст. Це візитна картка адже і вона повинна виглядати дуже респектабельний, корпоративних і формально для ділових контактів. Ну, це, можливо, було нормою в минулому, але в нашому сучасному світі візитні картки можуть бути більш творчими, ніж це. Ви повинні зламати нудні циклу конструкцій і виходять за рамки друк тільки тексту візитних карток. Додати в образи, символи і навіть голограми, щоб зробити свої візитні картки дуже цікавим і незабутнім. Роблячи це, ви можете справити досить оригінальну роботу для візитних карток.

4. Чи використовуєте ви стандартні картках? – І, нарешті, запитайте себе, якщо ви використовували стандартне сировину друку карт. Використовуючи стандартні акцій може бути дешевим, але, використовуючи його, візитні картки, безумовно, просто дивитися, як загальні картки бізнесу там. Зазвичай потрібно друкувати в спеціальні користувальницькі папері або карти, який товщі і міцніше, щоб дійсно вийти вперед зграї. Тому завжди намагаюся переконатися, що ви відмовляються друкувати в звичайні акції і піти на кращі. Додаткові інвестиції для бізнес-друку карт коштуватиме це, я обіцяю.

Відмінно! Просто пройти через ці питання для кожної друку візитної картки, що ви проходите. Через кілька миттєвостей ви повинні судити правильно, якщо ваші візитні картки досить унікальні, або якщо ви просто переспіви деякі загальні шаблони візитної картки.