рекламного ринку з точки зору південноафриканського

Реклама та маркетинг в південноафриканський ринок є одним з найскладніших в усьому світі, тільки для початку 22 різних мовах, можуть бути ідентифіковані на нашому ринку. Можна сказати, що це звичайна практика в багатьох країнах у всьому світі. Але у них є 11 офіційних мов, як це має місце в Південній Африці.

Захоплення широкий ринок в Південній Африці практично неможливо, якщо у вас всесвітньо відомий продукт, те, що створила репутації за кордоном або в США або європейських ринків. Це не означає, сказати, що наші власні великі бренди не захопили широкі південноафриканської аудиторії або міжнародному ринку, але вони нечисленні і рідкісні.

Наша реклама та маркетингові технології в Південній Африці має бути простим, але ефективним, якщо широка клієнтська база повинна бути досягнута. Багато південноафриканські рекламні та маркетингові гуру застосування міжнародних принципів на наш ринок, неправильно, що потрібно зробити, на мій погляд. Основи, але додати південноафриканських смак, якщо ви хочете домогтися успіху. Наш найбільший ринок у цій країні в більшості своїй неписьменних і більш низький дохід тому використання експансивних методів, щоб рекламувати і продавати свій товар, як правило, не дуже хороша ідея.

Власні дослідження ринку для вашої продукції має важливе значення, цільових та дослідження ринку під будь-яким кутом від мови до демографії. Якщо у вас є відмінний продукт, виготовлений і вироблені у вашій країні, не думаю, що це рецепт перемоги в інших країнах. Не чекайте, що доставили піцу в коробку і по-справжньому американським спосіб робити речі працюватиме для клієнтської бази в Ісландії, наприклад.

Всіма засобами сприяти піци в Ісландії, але запитайте вашого ринку, як вони хочуть постачати його. Рекламодавці та маркетологи часто забувають це дуже простий інструмент маркетингу. Запитайте вашого ринку, що вони хочуть, в кінцевому рахунку вони є тими, купівлю продуктів.

Використання лідерів громадської думки в Південній Африці, щоб створити впізнаваність бренду є важливим інструментом для просування своєї продукції, це дійсно прибуває у величезну ціну і, як правило, поза досяжністю для малого та середнього секторів бізнесу. Створення солідні бренди, які спрямовані на конкретний цільовий ринок часто розглядається як не варто витрат.

Менеджери покладатися на інтуїцію або здогади при проектуванні їх маркетингу. У відсутність зворотного зв’язку від своїх клієнтів, вони іноді порушенні практики, які заперечують проти клієнтів. З часом, клієнтська база починає руйнуватися і бізнес руйнується.

Знаючи вашого продукту і цільового ринку навиворіт є відмінним початком для створення поінформованості про бренд.