рекламне рішення

Через все це я дізнався, що, якщо ви збираєтеся придбати ці дорогі веде вас потрібно мати план на гру. Знай свого продукту / opportuinty, як свої п’ять пальців. Нести відповідальність за розмову, ви повинні бути одним задавати питання. Пам’ятайте, що ви інтерв’ю у людей, щоб побачити, якщо вони є, що потрібно, щоб стати активом для вашої команди.

Я дізнався, що генерування власного призводить набагато краще, що призводить покупкою. Є багато способів зробити це, але всі способи мають кілька кривий навчання. Спочатку, в залежності від обраного методу ви можете витратити приблизно в той же для ведучого, який Ви створюєте, як і для кого ви купуєте у брокера, але в довгостроковій перспективі, тим краще ви отримаєте на нього дешевше дроти стати.

Ось деякі із способів, ви можете gereate власного призводить:

Оголошення (веб-або папір) Папір-оголошення можуть бути дуже дорогим Therfore повинні бути перевірені знову і посилення, щоб отримати кращі ROI. Ви можете знайти багато вільних місць в мережі, щоб розміщувати оголошення, але це дуже багато часу і трафіку ви отримаєте мінімальний.

Журнал ADS-Вони також дуже дорогі, але якщо років знайти правильний журнал для реклами в йо отримаєте багато трафіку. Переконайтеся, що Ви просуваєте бізнес-ОПП, що ви рекламуєте в журналі близько до цієї ніші.

Інтернет-статей Для тих з вас, хто може писати, це дуже хороший спосіб для створення стійкої паровий трафіку. Ви можете написати одну статтю, розмістити його на багатьох різних каталогах статей. Не забудьте покласти текст Лін, що вказують на вашу сторінку, в довгостроковій перспективі це допоможе рейтинг сторінки за ключовим словом ви вирішите використовувати в тексті посилання. Якщо у вас є гарне зміст багатьох інші сайти будуть синдикаті його на своїй сторінці, а що дає вам більше гласності.

Google AdWords-Все, що я можу сказати, якщо ви збираєтеся йти цим шляхом, вам краще скористатися Перрі маршалів книзі “Difinitive Керівництво по Google Adwords”, інакше ви втратите багато грошей. Adwords є Agreat спосіб отримати клієнтів і продажів, але ви повинні бути в курсі всіх деталей.

Голос мовлення-Це дуже легко, все, що мені зробити, це завантажити список телефонних номерів, записи 30-60 секунд голосового повідомлення, натиснути на кнопку, і через кілька хвилин я людина дзвонить мій телефон з гачка хочуть знати більше про те, що ми повинні запропонувати.
Я ніколи не говорити з негативними людьми, я не доведеться витрачати довгі години набору номера після номеру. Це схоже на наймання колл-центр, щоб зробити роботу в місяці близько 30 хвилин.

Залучення Маркетинг-позиціонувати себе в якості лідера. Забезпечити цінність і бути людиною, що люди хочуть слідувати і вчитися. Цей метод на сьогоднішній день є кращим для свинцю покоління. Ви повинні думати за межами коробки і поклав перед собою інші.