послідовне просування по собі інді-артистів є обов’язковим, щоб потрапити на радар основних лейбла

Музична індустрія настільки змінилася за останні кілька років, і елемент, який відсутній найбільше художник розвитку. У минулому етикетці підпише художника на міцність їх матеріально, чи були вони раніше випущені небудь чи ні, але тепер ситуація змінилася.

Більше не мають мітки часу і грошей на розробку художником за певний період часу, і з тиском на етикетках, особливо майорів, вони хочуть бачити доходів повернутися до них протягом фінансового року.

Отже, що ж все це означає для музиканта там намагаються отримати контракт? По суті це означає звільнення ваш компакт-диск не вистачає, і якщо ви не в змозі на ринок і просування себе, ваші шанси на отримання угоди є тонкими жодному.

Етикетки хочуть відчувати щось відбувається з групою, і це може бути сильною основою гастролі, місцевої аудиторії ядро, яке купили інді-релізу, або останній і найкращий спосіб заблокувати угоду, або отримати ліцензію музику на ТБ !

У майбутньому бюлетенів, ми будемо дивитися на різні області, і як наблизитися до них, щоб отримати максимальний потенціал від ваших зусиль.

Доброю новиною є те, що вона не завжди повинна коштувати багато грошей, але вимагає зобов’язань з боку художника, щоб зробити багато роботи ноги.

У 2006 році, 87 000 компакт-диски були випущені в Америці. Тільки 200 продано більше 100 000 екземплярів. Багато хто з 200 продані мільйони, але ми тепер маємо справу насиченим ринку.

Меломан втрачається по лабіринтах музики, і дійсно втратив віру у зв’язку з покупкою, не чуючи багато матеріалу або дізнаючись про це з достовірного джерела.

Музична індустрія вже не бізнес-інформації, це рекомендація бізнесу. Іншими словами, люди будуть судити про вашу музики, заснованої на тому, хто припустив, що це, або хто спонсорує або підтримує його.

Якщо у мене є 100 альбомів, щоб слухати, я збираюся почати слухати альбом, який прийшов до мене з джерела, я довіряю, і якщо це підтримується позитивної статистики за участю гастролі, місцеві продажу, присутність в Інтернеті, вже вони знаходяться на верхній частині купи.

Це те ж саме для лейблів! Як тільки вони чують про вас, вони вийти в інтернет і зробити дослідження.
Один відмінний приклад художника, який нещодавно отримав контракт з Universal. Вона грала на місцевій сцені в Лос-Анджелесі протягом двох років. Етикетки відзначили деякий інтерес, але не набагато.

Їй було запропоновано зіграти на благодійному концерті в Лос-Анджелесі, а також в Інтернеті і телезірка Perez Hilton пішли в шоу. Він бачив, як художник, і наступного дня, писав про неї у своєму блозі дуже успішною.

Її щоденні Myspace п’єси для її музики на той момент було близько 40, і після блозі втік, 60000!

На наступний день три мітки подзвонив менеджеру, і тепер вона має справу, так як це один блог, викликала всі відсотки.

Нагадаємо, що ви повинні бути видні, і ви повинні бути у вашому ринку, грати концерти, робити вулиці маркетингу, мають сильну присутність в Інтернеті, і, звичайно, спробувати створити можливість.