поліпшити свою виставки дисплей з кольором маркетингу

Чи замислювалися ви, чому Макдональдс вирішили використовувати червоний, жовтий і оранжевий кольори, як для своїх ресторанів, вивісок і для свого талісмана Рональда Макдональда?

Незалежно відповіді відразу стрибати на перший план у своєму розумі, кольори були вибрані після обширного дослідження маркетингової групи Макдоналдс. Вони прийшли до висновку, що червоно-жовто-помаранчевої колірній гамі створить помітним дизайном, який принесе людям і отримати їх якомога швидше. Це основний колірній схемі тривала протягом майже трьох десятиліть, перш ніж Макдональдс в 2006 році оголосив, що вони будуть здійснювати новий стиль.

Новий дизайн буде більш привабливою і дружній обстановці, відходячи від виведення людей з дверей так швидко, як вони увійшли Цей ребрендинг спрямована на створення більш вітальня дружнє місце, де люди можуть бовтатися. Тим не менш, вони будуть використовувати ті ж кольори, які були використані з 1970 року. Так чому ж вони воліють дотримуватися тієї ж кольору?

Природа людини сприймає кольору і додає психологічну емоції на них. Вибір червоного, жовтого та помаранчевого була результатом важких маркетингових досліджень. За допомогою таких досліджень може допомогти підприємствам створити більш яскравий і привабливий продукт, ресторан, автомобіль і просто близько мільйона інших речей, які ви можете думати про використання кольору с.

Тепер візьміть цю інформацію і використовувати її для своїх торгових стенді шоу і владу він може зробити для вашого стенду і як вона відображає не тільки на свій продукт, але ваша компанія в цілому. Погляньте на основні кольори, використовувані для маркетингових цілей і значення кожного.

синій
Авторитетні, вірна і прохолодно. Це колір правди, спокій і гармонію. Це допомагає заспокоїти розум. Синій може створити відчуття благополуччя.

зелений
Посилання з природою і твердий. Це колір гармонії та рівноваги. Це колір, який обіцяє спокійну надію, стабільності та миру.

червоний
Небезпечний, сильний, агресивний і динамічно. Це колір енергії, азарту і життєву силу.

чорний
Елегантності, сили та індивідуальності. Це глибока, Витончена і драматичні кольору. Вона також може бути потужним, осторонь і лякає.

жовтий
Яскравий, оптимістичний, заздрісні і жадібні. Це теплий колір, який є кольором інтелекту. Він може бути використаний для уявного моделювання. Його пожвавлення може стимулювати активність.

помаранчевий
Стимулювання і енергійним. Це теплий колір, який представляє стиглості, тепла і happniess. Воно може сприяти відчуттю щастя.

коричневий
Тверді і зв’язку з природою (Землі). Це консервативний колір.

фіолетовий
Це колір, який підключається до духовного. Це також пов’язано з благородними рисами, любові, правди і справедливості.

білий
Яскравість, чіткість, чистоту і чистоту. Він символізує світло, невинність і радість. Він може дати атмосферу прохолоди.

сірий
Нейтральна, скромний і ненав’язливий. Срібло колір світу і сірий, як білі у своїй чистоті. Разом вони представляють багатий, сильний образ.

золото
Величність, слава і гордість.

пастелі
М’який, солодкий, ніжний і романтичний. Це кольори рівноваги, особливо пастелі, такі як рожевий, ліловий і лаванди. Вони можуть бути спокійних тонах.