подвійне направлення на послідовну прибуток

Один з найшвидших способів, щоб подвоїти свій дохід є підключитися до вашої існуючої мережі клієнтів. Ваші клієнти можуть бути вашим кращим джерелом нового бізнесу, якщо ви знаєте, як підійти до стратегії напрям маркетингу.

Перше у вас є бути впевнені, що ваша нинішня політика працювати, щоб побудувати гарні відносини з існуючими клієнтами.
Ось деякі ключові питання, запитайте себе про ваших поточних клієнтів:

Що довічну цінність клієнта для вашого бізнесу?

Який ваш первісний дохід в середньому з клієнтом?

Яка ставка викупу клієнтом?

Який ваш середній прибуток викупу?

Який термін Вашого середнього клієнта?

Давайте підрахуємо середню Приклад значення життя.

Це від нашого листа мануального терапевта
Наприклад:

Початковий внесок = $ 75,00
+ ($ 33,5 переглянути збори 8 разів на рік х 4 років (термін служби)
= $ 1072,00 (довічну цінність)

Наші мануального терапевта був у бізнесі протягом 10 років.

Середній пацієнта оцінюється в $ 269,00 в рік.

Пацієнт LTV на рівні $ 1072,00 кожна.

(Середній пацієнт = 4 роки.)

Тепер, коли ми знаємо, що середня вартість клієнта, ми повинні поглянути на систему, щоб культивувати їх більше.

Це означає, що розвиваються системи напрямків

1. Розробка політики – Як ви будете обробляти рефералів?

2. Створіть лист або листівку і електронну пошту шаблон, який піде на ваших колег, сім’ї та друзів.

3. Увімкніть ваше начальство Перелічіть і розпочато роботу з організації мережі напрямків. Ці люди у вашому списку повинні бути ті, які дають вам метеликів в животі, коли ви думаєте просити у них позичене. Це ті люди, ви знаєте, хто знаходяться на вершині харчового ланцюга. Вони над вами в соціальній ієрархії.

4. Побудувати мережу напрямки партнерства. Ці люди є тими, ти спілкуєшся з місцевої торгової палати подій. Вони ваші однолітки.

5. Ваш поточний список клієнтів – реалізувати свій реферального програми у вашій подальшій діяльності. Повернутися наскільки, як ви можете і навіть зв’язатися з ті, що ви думаєте, тебе не виношу. У них може бути коротка пам’ять. Дайте їм шанс, щоб сказати ні.

6. Програми рекомендаційного рекрутинга. Ваші співробітники мають коло впливу, які можуть при правильному як правило, залучити велику кількість бізнес. Це, звичайно, залежить від того, скільки співробітників у вас є і які стимули ви влаштовуєте в їхніх інтересах.

При розробці політики, обов’язково зберігати послідовність у практику.
Якщо ви вирішили відправити “спасибі” карти будь-якому клієнту, який успішно відноситься новий, робити це кожен раз. При створенні рефералів, запрошуючи клієнтів та їх гостей на подію, подякувати їм, коли вони приносять гостю.

Приймати по одній ідеї та її реалізації.
Перевірте це і бути послідовними протягом не менше 3 місяців. Налаштувати його, якщо є навіть мінімальний позитивний результат. Успіх приходить від послідовного позитивну дію на ваші ідеї.

Як ви можете розвинути вічний напрям?

Я говорив з багатьма власників малого бізнесу протягом багатьох років і всі вони хочуть те ж саме. Вони хочуть необмежені напрямки бізнесу, не приймаючи величезну кількість часу, необхідне для розвитку напрямку бази.

Існує не один власник малого бізнесу, який не хотів би отримати 100% від рефералів своїх клієнтів руку. Проблема в тому, дуже мало підприємств насправді знаю, скільки разів їх клієнти називають другом або родиною, щоб їх компанії.

Напрями стратегії, що використовуються малим бізнесом несумісні і, як правило неможливо відстежити належним чином.

Я збираюся дати вам три стратегії, щоб розглянути для вашого бізнесу Маркетинг. Це дозволить вам розвиватися запис ваших зусиль і дозволить Вам пристосуватися до унікальних обставин.

1. Все починається з послідовного обслуговування клієнтів.
Там повинна бути величезні зусилля, щоб розвивати крок за кроком програми вище середнього обслуговування. Як тільки ви створили цю програму, пропонувати його до кожного клієнта, великий чи маленький. Обстеження використання обслуговування клієнтів, щоб виявити потреби вашого ринку.

Перш ніж звертатися в минулому клієнтів з метою отримання рефералів, встановити період прогріву. Якщо ви були в контакті з ними регулярно, не повинно бути жодної проблеми, роблячи крок. Створити ряд пропозицій у вигляді листів або повідомлень електронної пошти. Створіть кілька букв. Ви хочете, щоб створити розуміння у ваших клієнтів, що ви робите велику частину вашого бізнесу, рефералів. Візьміть їх через вашу процесу і дати їм інструменти, щоб запропонувати напрями до своїх друзів і сім’ї.

У серії статей, які вказують на проблеми потенційних клієнтів, можливо, і як ваш вид послуг вирішує їх можна відправити поштою або електронною поштою з Вашим існуючим клієнтам як спосіб поширити слово. Ви можете доручити ваші клієнти на відповідну часу і способів поширення інформації.

Ваші статті можуть бути виконані своєчасно, такі як “10 способів подолати …. або “Як розпізнати симптоми …”. Ці типи статей дозволить вашим клієнтам, щоб передати їх своїм друзям і родині без тиску.

Серія цих корисних статей буде також добре працювати в місцевих газетах і в Інтернеті. Ви можете включати пропозиції або точки читачеві більше інформації на Вашому сайті.

Ви можете генерувати напрямки бізнесу, пропонуючи безкоштовний семінар або підручник разом з стимулом для гостей існуючих клієнтів. Пропозиція може бути чутливим часом для того, щоб генерувати більший інтерес. (Див. розділ нашого інструменту для листів зразок напряму.)

2. Створення мережі партнерів, які поділяють рефералів.
Деякі власники бізнесу можуть працювати разом, щоб створити мережу спрямування з неконкуруючих партнерів. Група може поділитися рефералів на регулярній основі.

Інший мережевий концепції за тією ж схемою є підготовка професійних форма направлення для ваших клієнтів, щоб заповнити в якому перераховані імена служб в даний час вони відносяться до інших. Викличте їх перелік послуг і дізнатися про них більше. Нехай вони знають, що ви звично називають ваші клієнти довірених постачальників послуг, і ви хочете знати, якщо вони роблять те ж саме. Залежно від вашого списку клієнтів, ви можете швидко створити мережу з декількох сотень людей.

3. Пам’ятайте, що ваше свідчення колекції це золоте дно.
Побудувати характеристику інкасове доручення. А ще краще, отримати ваші найкращі клієнти на аудіо і відео. Це потужне схвалення нових клієнтів і добре працює у зв’язку з вищевказаним поняттям.

Ви можете побудувати свій бізнес до точки, де більшість ваших бізнес працює на послідовні, надійні напрями маркетингу, вона вимагає часу, практичні системи, постійної турботи та уваги.