певні характеристики забезпечення ефективної спільної роботи в організації

Було стають звичайною практикою в організації для отримання високих продуктивних результатів за рахунок забезпечення ефективної колективної роботи

Багато експертів стверджують, що робота в команді дійсно ефективним інструментом в організаціях, де робота тісно взаємопов’язані і вимагає в курсі обміну інформацією. Для цього вкрай важливо, щоб спочатку побудувати ефективну команду і другий, щоб мотивувати їх у різних грошових і негрошових способів отримати максимальну віддачу.

Є певні характеристики ефективної команди, яка повинна бути забезпечена для оптимального згасити (Robbins & Coulter, 2002). Стверджується, що ефективна команда завжди має чіткі цілі команди, які заохочують членів команди, щоб замінити пріоритет індивідуальних цілей з тим з господарів. Команда повинна також включати людей з відповідними навичками відповідно до контексту цілей. Взаємна довіра важливо також між членами команди і що може сприяти відкриті, чесні та спільної організаційної культури. Крім того, стверджувалося, що такої довіри може призвести до виникнення єдиного зобов’язання, яке безпосередньо пов’язане з високим рівнем інтенсивності для досягнення командних цілей. Такі ж добрі зв’язки та навички ведення переговорів, через які кожен учасник може зрозуміти один одного також необхідно, і всі ці процеси повинні проходити під керівництвом ефективним лідером команди, який може мотивувати членів команди, навіть у складних ситуаціях.

Крім забезпечення таких характеристик це дуже корисно, якщо організації надають командам з будь-якою командою стимулів, як це може мати подвійний вигоди (Papers4you.com, 2006). По-перше, це дає можливість для кожного члена команди, щоб забезпечити бонус на результатах всієї групи, що може штовхати член наполегливо працювати для досягнення групи. По-друге, у зв’язку із загальним стимулом для всієї групи, він буде процвітати співробітництво замість конкуренції між членами команди самим збільшуючи шанси на досягнення цілей команди (Cascio, 1995).

Крім вручення грошових стимулів, іноді можуть переслідувати організації негрошовими мотиваційних стимулів, таких, як надання їм почуття причетності і можливостей. Beardwell & Організатор (2001) підкреслює Кружків якості (КК) в якості одного з таких методів, де команда 6-10 співробітників в нараді, що відбулася на тиждень або раз на два тижні вказує на проблеми, від їх власної області через методи збору даних і статистичних методів. Те ж команда аналізує ці проблеми, рішення розробляються і потім офіційно даний з менеджером, який може реалізувати пропозиції цього кола. Таким чином, члени команди відчувають силу їх власної долі.

Тому ефективна робота команди може бути досягнуто за рахунок ефективного створення команди та роботи в команді завжди корисно для організацій, оскільки це збільшить гнучкість і швидкість, завдання робиться більш ніж на одну людину з різними навичками, ефективне використання різноманітної робочої сили, де можна більше інноваційних ідей і ефективного процесу прийняття рішень є більш ймовірним через неоднорідність в команді і що більш важливо надаються правильний набір мотивацію і підтримку він може збільшити продуктивність набагато більше, ніж те, що може бути досягнуто на індивідуальній основі (Robbins & Coulter, 2002)