гендерну специфіку інтернет-реклами

Я почав розглядати гендерну специфіку інтернет-реклами коли я піддав сумніву мої колег-чоловіків про «ідеальний досвід пончика” і виявив, що очевидно, що 1) я не був ефективного спілкування або 2) (великий сюрприз) чоловіків і жінок абсолютно різні ….. навіть коли справа доходить до інтернет-реклами.

Прекрасне враження Пончик: свинцю для кращого інтернет-реклами?
“Прекрасне враження пончик” була не більше ніж прагнення до бізнес метафора для однієї з моїх статей в Інтернеті рекламу. Я хотів, бізнес-професіоналів, щоб зрозуміти, що для того, щоб перенести свій бізнес на “наступний рівень” вони повинні спочатку зрозуміти, найширший бажань своїх клієнтів — так, навіть їх найсміливіші бажання пончик. Таким чином, я припустив, після балансування ці дикі фантазії з присмаком реальності веб-аналітика, бізнес-професіоналів буде мати деякі нокаут ідеї, які керують їх існуючих та потенційних клієнтів до їх інтернет-реклами віртуального місця або їх немережевих місцях у скарбів і масовому порядку. Тим не менш, моя ідея — як і більшість ідей — було багато пояснювати. Отже, я піддав сумніву мої колег-чоловіків, але здавалося, що я не пояснив свою ідею дуже ефективно, тому що перший співробітник відповісти на моє питання дійсно згадував, що широкий екран телевізора налаштуванні на радіостанцію спортивних б добре, але тільки включені старомодним пончик і деякі отвори пончика на свій список побажань.

(Мій мовчазний коментар: Це добре, але давай ….. це пончик фантазії і хто хоче використовувати робочу силу онлайн рекламу, щоб підкреслити регулярний старомодний пончика, коли ви можете є фантазія бублик)

Інший співробітник хотів пончик, який був більше за розміром, в шоколаді і заварний крем, що був у середині. Середу він був у той час як є пончики, здавалося, не мало значення.

Я ставав трохи засмучений і думав, що, можливо, я не пояснив сам.

“Ви маєте на увазі, щоб сказати:” Я сказав: “що якщо б ви могли створити ідеальний досвід пончик ви не будете створювати свої власні індивідуальні пончик? Ви просто вибираєте те, що ви вже знали, вам сподобалося? ”

“Так”, вони погодилися.

“Ми не знаємо, що ви розумієте під досвідом”, один з них додав.

“Якщо їжа гарна, це добре, незалежно від того, де ви знаходитесь”, підкреслив він знову.

Я ледве міг повірити своїм вухам. Коли у вас є шанс на щось краще, чому дотримуватися навіть смачне знайомство?

Для них, однак, це просто не здавалося розумним бігти з ідеєю пончик досвіду.

Тоді я почав задаватися питанням: «Це гендерні проблеми?”

Якщо це так, як це могло гендерних питанням змінити спосіб, що ви вкладаєте в інтернет-рекламі?

Інтернет Реклама для ресторанів і їжі взагалі
Якщо моє спостереження вірно, то реклама в Інтернеті, бути може бути процесом, який включає в себе деякі гендерні мислення.

Наприклад, давайте просто скажемо, що для чоловіків досвід оточуючих їжа не настільки важливо, як до жінки. Звичайно, це не так, щоб повністю узагальнювати будь-яку групу людей, але давайте припустимо. На підставі моєї теорії, не міг професіонали в сфері Інтернет реклами взяти ті ключові слова, які строго продуктів, пов’язаних, як “пончики”, “шоколадні пончики” “з подвійним склінням пончики” і створити “чоловічу” цільових сторінок для цих продуктів, які включають великі фотографії, а також основні описи, які зосереджені на розмір, затишком і основних смаків відбору?

Тоді, не міг, що ж реклама в Інтернеті професійні приймати ключові слова, які є більш конкретними, такі як “пончики партії”, “Лимонад пончики”, Роло пончики “,” пончики чорний ліс “, і воронка відвідувачів он-лайн на” жіночі “зміст сторінок з однаково великі зображення, але і з описами, які дійсно зосередитися на потенційних досвід, який може оточують творчі пончик? Ці сторінки також може включати в себе фотографії великого магазину пончика, партійні ідеї і т.д. Зрештою, не має сенсу, що чим більше ви зосереджені на унікальний досвід, тим більше людей готові платити “все можливе”, щоб побачити те, що все суєта?

Може бути, мої чоловіки / жінки теорії виключений (узагальнення зазвичай), але підключивши кращі ключові слова з вмістом, яке цілеспрямовано розроблений для конкретної інформації на основі ключових слів зазвичай потрапляє близько до дуже успішний онлайн знака реклами.