види бізнесу конверти

Якщо ви знаходитесь в бізнесі, ви б знали, що всякий раз, коли ви спілкуєтеся через офіційний лист з іншими компаніями та потенційними клієнтами, перше, що вони помітять ваш бізнес конверті. Саме тому дуже важливо, що ви звернете увагу на конверт друк.

Користувальницький конверти можуть бути призначені для різних цілей. Ви можете надіслати рахунків рахунки, запрошення, бізнес-відповідностей, і через ваші оголошення конверти друку. Ви повинні також нагадати, що це також життєво важливо для вас відповідно до ваших друку на конвертах з його змістом. Тому, перш ніж ви маєте справу з вашою компанією друк на конвертах, краще, що вам буде потрібно час, щоб прочитати різні приклади, написані нижче.

Комерційна Конверт – цей тип конверта використовується для основних бізнес-комунікації. Ви можете використовувати його у відправці чеки, рахунки-фактури, платіжні заяви та інші форми букв Вашої компанії. Як правило, цей вид конверт використовує формат паперу 9 або 10. Ви можете також додавати адреси у вікні.

Оголошення Конверт – Цей вид конверта, на відміну від першого прикладу, використовується для обставинами, які вимагають більше формальність. Велику частину часу, клапоть ця оболонка квадратні для того, щоб забезпечити сучасний зовнішній вигляд. Ви можете використовувати це в конверт відправки святкові листівки, вітальні листівки, запрошення, невеликі буклети, фотографії та інші рекламні матеріали. Найчастіше, він використовує «А» документи розміру.

Baronial конверти – Це трохи те саме оголошення конверт. Єдина відмінність між ними полягає в їх клаптя. Перший використовує для квадратного клаптя при цьому використовує клапан, який має гострий. Ви також можете використовувати цей вид конверт для запрошення таких як персональні оголошення, таких як весілля, дні народження, хрестини і.

Буклет Конверт – Якщо ви виявили, альтернативою для розсилки буклетів, каталогів і папок, то цей конверт є правильним вибором. Ви можете використовувати цей конверт, щоб відправити свої брошури, рекламні матеріали, річні звіти, і рекламні папки для ваших клієнтів і ділових партнерів. Клапан цієї оболонки, яка знаходиться на довгій стороні, забезпечує більшу міцність і захист в порівнянні з іншими типами конверта. Ви також можете зателефонувати цим одностороннім конверт.

Каталог Конверт – Якщо ви будете відправляти документи, важкий і товстий, то це найбільш рекомендованим конверт. Ви можете використовувати це, коли ви хочете відправити буклетів, каталогів і журналів. Ви також можете зателефонувати це відкритий конверт з моменту його клапоть на короткій стороні конверта.

Конверти змінюються і тип ви виберете, залежатиме від мети, а також бюджет у вас є у вашому бізнесі.