бюджетні готелі Амстердам, хороших місць для відпочинку

Відвідайте Амстердам є чарівним досвідом, ви ніколи не пошкодуєте про це рішення. Популярна діяльність приймає круїз каналу. Підлітків, дорослих і літніх людей відвідати каналів протягом усього року, тому що вид приголомшливий вночі. Ви повинні найняти окремого човен і досліджувати канали.

На щастя, поїзд в Амстердамі дуже добре. Всі розкладу точні і квитки дешеві. Карту міста було б дуже корисно, може бути, ви можете знайти один в недорогих готелях Амстердама.

Ajax є футбольна команда столиці. Ajax має найбільшу кількість виграних чемпіонатів в Голландії. Відомі гравці, як Йохан Кройф, Едгар Девіс, Ван Бастен і Кларенс Зеєдорф грав у цій команді років тому. На жаль, для Ajax, його суперник, ПСВ виграв останні чотири чемпіонату. Ви повинні відвідати стадіон Ajax, він має невеликий музей всередині нього.

Якщо ви хочете щось природне, ви повинні відвідати Вондельпарк. Це найвідоміший і великий парк в Амстердамі. Широкий спектр заходів здійснюються в парку, особливо протягом літа і весни. Не забудьте забронювати номер в будь-якому Амстердам Бюджет місць перебування в місті.

Іншим традиційним місцем в Амстердамі будинок Анни Франк. Під час Другої світової війни Анни Франк ховався на горищі, де вона написала “Щоденник Анни Франк”. Сьогодні її будинку знаходиться музей, який отримує багато відвідувачів щодня.

Мабуть, єдина погана річ в Амстердамі є їжа. Це не дуже велика різноманітність. Голландці вважають за краще є іноземну їжу, особливо китайську їжу, але ви не повинні турбуватися про їжу, Budget Hotels Amsterdam можемо запропонувати Вам повне меню до дешевою ціною. Не забудьте придбати сувеніри.