Принтери Epson для трафаретного позитивні кіновиробництва

Виробництво трафаретного спрацьовувань є технічним процесом, будь-який бажаючий може роздрукувати чорнила на фільм, але, щоб уникнути муару, отримати достатню щільність без втрати деталей або витрачати чорнило і час, – що потрібно більше майстерності.
Діапазон від Epson принтерів були використані для виробництва трафаретного розділень протягом деякого часу. Вони дешеві, добре виготовлені, мають відповідні фарби і дати надійну реєстрацію.
Перший принтер, який був життєздатним був Stylus Pro 3000 моделі, це ще належить з’ясувати Друк звичайних розділень після майже 10 років служби. Це застарілий, але це робить розумну роботу. Stylus Pro 3000 (і 7000 і 9000 моделі), використовуваний барвник чорнила, яка була сумісна з низкою фільмів. На основі барвника діапазону було замінено 4000/7600 / серії 9600, які використовують Ultrachrome Пігментні чорнила. Пігмент менше сумісний з традиційною плівки і цього виявилося великою проблемою аж до розвитку мікропористої плівки, перший з яких не було Agfa SelectJet.

Epson останнім принтери використовують чорнило ультрахромние K3 і вони менш придатні для друку розділень. Epson спрямовані на фотографічному ринку важливо, щоб відповідати глянцевого паперу для фотографічних відбитків. K3 Ultrachrome краще відповідає для цього додатка. Є ультрахромние K3 принтерів, які були придбані для перевірки або дисплей, який можна використовувати в якості Графічні станції.

Проблема з цими принтерами, що обсяг краплі чорнила, що вони виробляють не зручний розмір, друку або занадто слабкі даючи слабку маски або занадто сильної повені фільм, заповнюючи в деталях.

Colourgate підійшов до проблеми, починаючи зі слабкою маскою і вибірково додавши жовті чорнило, щоб підвищити щільність СФ. Це було функціональним рішенням, але не виглядає привабливою і вона не виявилася популярною.

Wasatch є більш елегантне рішення – принтери Epson здатні виробляти ряд точок для різних дозволів. Wasatch осідлали цей факт для друку різних розмірів краплі в тому ж друку, відома як змінним розміром крапки. Це дозволяє RIP для контролю рівня чорнила і оптимізації покриття

Wasatch SoftRIP є лідером галузі для трафаретного поділу і з цим набором функцій для screenprinter це легко зрозуміти, чому.