Контрольний список банерів

При проектуванні банери для вашого виставці дисплеїв або для інших цілей, є багато важливих чинників, щоб розглянути. Наприклад дуже важливо прийняти рішення про і багато інших аспектів, щоб розглянути. При замовленні користувальницькі вінілових банерів, вони будуть розміщені в аспектах, які ви зобов’язані повідомити компанії прапорів друкування на для того, щоб ваш кінцевий продукт задовольнити ваші вимоги. Тут ми будемо дивитися на те, що ви можете зробити, щоб переконатися, що ваш кінцевий продукт те, що ви сподіваюся, що це буде, і список елементів для вас розглянути.

Матеріал: Перше, що вам потрібно вирішити, з якого матеріалу ви хочете, і зроблені з вінілу, карти і тканини всі популярні. Це, звичайно, справа смаку, але впливають різні аспекти банера. Вінілові банери, мабуть, найпопулярніша і вони мають широкий спектр переваг, які багато в чому ставити їх вище конкуренція. Вінілові банери дуже міцний і негоди робить їх ідеальними для зовнішньої реклами, вони добре працюють з низкою барвники і фарби означає, що вони виробляють дуже яскравий дизайн, вони можуть бути згорнуті або зберігати, і вони також досить світло. У більшості випадків те, вінілові банери є найбільш ефективним рішенням. Потім ви можете в свою чергу, доведеться вибирати між глянцевим вініл, матовий вініл або вініл сітка, яка знову має свої переваги.

Метод висить / стояти: Далі потрібно вирішити одну, чи хочете ви, щоб згорнути банер стоїть, щоб ваш банери стоять вертикально, або ж ви хочете мати банери, які висять від стін або над дисплеїв виставці. Багато в чому це залежатиме від характеру вашого передбачуваного використання, і де і як ви будете його використовувати. Банери, які висять в багатьох відношеннях більш помітними здалеку, однак, що банери є стоять таких як стенди згорнути банер може бути встановлена ​​в будь-якому місці і, таким чином, більш універсальним. У той же час вони можуть іноді бути більш зручним для читання з близької відстані.

Розмір: розмір ваших банерів також важливі і знову це залежатиме від характеру вашого передбачуваного використання. Звичайно знову великі банери більш помітні на відстані і добре вказує визначне місце, а невеликі банери можуть бути лічені з близької відстані і також більш практичним, що його простіше знести і зберегти і вимагає менше місця для підвішування або встав .

Дизайн: Ви тоді, звичайно, доведеться придумати свій дизайн, і ви, можливо, забажає зробити це самостійно і зберегти його простим, або, щоб спробувати отримати третя сторона / відділ графіки внести щось більш очей ловити і професійний зовнішній вигляд.

Компанія Друк плакатів: Нарешті, вам потрібно вирішити, де ви хочете, щоб ваші банери друку. Це залежатиме від вашого бюджету, Ваші вимоги і від вартості і функціональних можливостей, конкретних компаній банера. Знайдіть час, вибираючи компанію, яка є найбільш задовільним для найкращих і довгострокових банерів.