Інтернет-реклама сьогодні значення пікселя оголошення

У цей день і вік, Інтернет стає інструментом для мільярдів людей з усіх куточків земної кулі, щоб знайти всю інформацію, яка їм потрібна. За допомогою неймовірно велика кількість людей, які постійно серфінгу в Інтернеті, більшість компаній в даний час шукає для реклами своєї продукції або веб-сайтів в Інтернеті. Unalike традиційна реклама, інтернет дозволяє рекламодавцям точно визначити їх оголошення, так що вони досягають їх цільового ринку і буде генерувати трафік на свій веб-сайт і шум з приводу свого продукту.

З зручністю пошукових системах, переважна більшість тих, хто веб-серфінгу використовувати їх, щоб знайти те, що вони шукають. (Близько 90% всіх веб-серферів використовувати їх) Отже, багато веб-майстри і компанії зосередитися на SEO або пошукова оптимізація, щоб отримати свої веб-сайти підвищений до верхньої частини списків пошукової системи, щоб вони могли охопити ширшу аудиторію і генерувати більше трафіку . Один зі способів отримати більш високий рейтинг в пошукових системах, щоб отримати багато якість зворотних посилань і мати високу популярність посилання (кількість зворотних посилань).

Піксельна реклама є одним з кращих способів реклами в Інтернеті і отримати посилання на ваш веб-сайт. Це ідея, яка спіймали на таких сайтах, як сторінки на мільйон доларів і десятки інших, які продають тисячі і навіть мільйони доларів зв’язків та забезпечити цінність для своїх рекламодавців. Звичайно, вони можуть дорого обійтися в розмірі $ 1 піксель або $ 100 за 100 пікселів, як правило, мінімальна сума, яку можна купити, але це добре стоїть ціна, якщо у вас є бюджет. Пікселі придбав на популярному сайті може творити дива з точки зору отримання трафіку на ваш веб-сайт і розширення охоплення вашого продукту.

Для тих з вас, хто все ще не розумію, що реклама є піксель, ось коротке керівництво: Є кілька веб-сайтів, які просто домашньої сторінки з 1000000 пікселів або більше відкритого простору. Рекламодавці можуть купити пікселя в розмірі $ 1 за штуку, але у зв’язку з невеликим розміром пікселя, мінімальний розмір покупки, як правило, 100 пікселів або 100 $. Ви можете купити стільки, скільки ви хотіли б і те, що кожна покупка отримує вас є простором розміром придбати на головній сторінці веб-сайту. При тому, що простір, ви можете поставити свого роду зображення, яке буде посилання на ваш веб-сайт. Чим більше людей, які відвідують веб-сайт пікселя, тим більше трафіку ви отримаєте. Однак, якщо Ви купуєте 100 пікселів з мільйона, ваша реклама буде дуже мало, так багато тисяч купити або навіть десятки тисяч пікселів, якщо вони мають бюджету для цього, так що вони отримують більше реклами на піксель веб-сайтів. Нижче наведено приклад живої веб-сайту піксель, Pixel Crips. [Http :/ / www.pixelcrips.com]