11×17 друк плакату усунення збої в сайт дизайнів

Існує тільки в тій статті про 11×17 друк плакату може покрити. Тим не менш, ось способи, як можна усунути страхітливі збої у своїх проектах, за що вони не підлягають ремонту.

Давайте тоді поставити це питання. Що робить сайт 11×17 виглядати зайнятим?

1. Кількість деталей, таких як матричний фону, на барвисте зображення, поміщене фронт може бути проблематичним теж. Дотримуйтесь контраст з чітко визначені, суцільні зображення та візерунки для протидії один одного. Належне використання кольору необхідно також, як і в наступному наконечник.

2. Якщо сайт має занадто багато яскравих, конкуруючі кольору, склад вашої сайт може стати принесений в жертву. Баланс теж своїх плакатів може скинутися в процесі, тому що це залишає мало місця для глядачів, щоб зосередитися на правильний об’єкт.

Якщо ви не можете або ви намагаєтеся успішно досягти того ж ефекту, що і роботи Вінсента Ван Гога і Поллока, то не соромтеся зробити це. Просто будьте обережні в число кольорів, їх інтенсивності і як ви їх використовуєте інакше, все може стати занадто розкидані.

3. Занадто багато деталей, таких як текст, які є дуже скрізь. Там, здається, немає ніде, де текст делегуються. Ці тексти, здається, спливаючі, коли графік плакати має деякий порожній простір.

Простір завжди є важливим елементом. Він завершує зовнішній вигляд плаката. Порушення це може зробити ваш сайт виглядати хаотично. Він ділить плакати, де вона не повинна бути. Таким чином, текст не може цілком схопити увагу глядача чи читача.

Які шляхи вирішення цих проблем у вашому дизайн плаката? Перед тим, як зіткнутися з проблемами, як це, у вас завжди є можливість найняти професійного дизайнера або ви можете зробити наступне:

1. наслідувати
Імітація може бути кращим лестощі, але це також один із способів навчання. Ви можете випробувати перших рук про те, як сформувати ваш сайт в достоїнства вашого натхнення. Спостерігайте, як поверхні об’єкта від фону. Дотримуйтесь занадто контраст макет, використання належних деталі та візерунки, і, звичайно, квітів, сприяють весь дизайн плаката.

Імітація може розкрити секрети багатьох з плакатів ви вивчали або гуляючи на. Для цього, Ви можете бути в змозі ввібрати відчуття стилю або навіть зрозуміти свою філософію в дизайні.

2. колірні схеми
Експериментуючи з кольором може бути цікаво. Один із способів, однак, щоб привести вас назад на вірний шлях, щоб повернутися до основ. Зверніть увагу на колірне колесо і доповнюють один одного, монохроматичних квітів і, звичайно, колірні схеми.

Експериментуючи з квітами і колірні схеми може показати, які поєднання кольорів відмінно працюють разом, а які створюють середніх до високих контрастів.

3. шаблони
Є шаблони, які можна слідувати, коли мова заходить про вашому дизайні плакатів та макета. Це дає вам універсальний кілька варіантів того, як і де поставити деталі на вашому сайт.

Шаблони покаже вам, де поставити заголовки, невеликі деталі, і скільки місця потрібно зарезервувати тільки для вашого зображення або ілюстрації.

Використання деяких з цих ідей на вашому 11×17 друк плакатів і дизайн, щоб уникнути деяких помилок, які просто важко заново робити знову.