інформування населення

Листівки не повинні бути використані для сприяння просто продажу.

Я отримую дуже багато кольорових листівок поштою розповідав мені про продажі і майбутніх релізів продукту, але рідко для чого-небудь ще. Там в одній конкретній компанії, які Вам подобаються покупки в багато хто регулярно отримує листівку друку зроблено. Тепер, в значній мірі кожну листівку має справу тільки з іншими спеціальними пропозиціями або продажу і ніколи нічого іншого.

Ну, не так давно вони переїхали в іншу будівлю на іншому кінці міста. Я тільки дізнався про це, коли я пішов у магазин старих і побачив знак, кажучи мені, де на новому місці було. Під час цього руху вони були досі посилає листівки, щоб переконатися, їх присутність на ринку ніколи не вагався.

Але ось моє запитання: чому вони не прийшли мені листівку розповідав мені про рух і нову адресу? Листівки просто ідеально підходить для коротких до точки повідомлення, як цей, і я б врятував мене часу, який було потрібно, щоб дістатися до старого місця, а потім знайти нову. Карта, можливо, була на задній листівку із зображенням саме там, де на новому місці було.

Це тільки один вид повідомлення, яке ви можете використовувати для ваших листівок, і є купа інших можливостей, якщо ви звернули увагу. Кожен бізнес має кілька різних речей відбувається в той же час, багато з яких будуть впливати на клієнтів, і часто оголошуються в інформаційних бюлетенях або ознак в магазині.

Бюлетень є хорошим джерелом інформації, правда, але більшість бюлетенів тільки збирається отримати друковані один раз на місяць у кращому випадку, а найчастіше тільки раз на квартал. Отримання бюлетеня зробити буде коштувати вам набагато більше часу і грошей, ніж листівки друк, тобто ви не мають такий же рівень контролю, щоб, коли ви посилаєте ці бюлетені, якщо ви не може перекачувати, що багато грошей в нього.

Але з листівку можна дуже швидко відправити коротке повідомлення, щоб ваші клієнти даючи їм знати, про що важливо. Є багато деталей, які хвилюють людей більше, ніж ви можете собі уявити, і більшість людей хотіли б мати в цикл, коли справа доходить до речей, що відносяться до компанії вони регулярно робити покупки в.

Створити систему, де ви можете регулярно посилати листівки для кожного важливо повідомлення, Вам необхідно донести. Я впевнений, що, коли ви сидите і розглянути те, що все йде в бюлетені ви побачите безліч різних оголошень ви можете дістатися до людей трохи раніше.

Враховуючи те, як дешеву друк листівки є, це не так, якщо це величезні додаткові витрати або що-небудь подібне. Більшість з них дійсно приблизно розуміючи, що листівки служать мети за рамки просто продажу та знижки оголошень. Застосовуйте листівки в міру своїх здібностей.