як політична реклама належить до вашої невеликий рекламний бізнес

Вибори є великий шанс для власників малого бізнесу, як ви, щоб побачити, як працює реклама в досить короткі терміни. З трьох тижнів, якщо до виборів тут на всій території США, у вас є можливість спостерігати за місцевою і державною політичною гонки.

Розглянемо кандидата “продукту” і його / її рекламної кампанії та піар-кампаній.

Як ви намагаєтеся передбачити переможців, це відмінна можливість спостерігати, як різні політиків донести свої конкретні групи виборців.

Порівняйте це з вашої власної невеликий рекламний бізнес.

Звичайно, кандидати працювали їхні аудиторії протягом всієї кампанії, але те, що засоби масової інформації вони використовують і як варто дивитися в ці останні тижні.

Звичайно, не буде збоїв і передбачуваною перемоги і всі між ними. Ви зможете спостерігати, чи будуть ці “брудні тактики кампанії« працювали або не напередодні виборів. (P.S. більшість цього не роблять!)

Використання комбінації різних середовищах робить кандидат, здається, скрізь,

Ви знайдете кожен політик прагне стимулювати особистих рефералів, дебати / форуми (ви використовуєте семінари для навчання), а також різних носіїв, таких як прямий поштової реклами, газетні оголошення, знаки галявини, радіо, телебачення, як бюджет дозволяє.

Політичний сезон рекламу ще раз молотки додому необхідність реклами повторювати, повторювати, повторювати. Дослідження показують, що може зайняти від 6 до 9 враженнями перед Ваше оголошення привертає увагу ваших потенційних клієнтів (тобто виборців).

Коефіцієнт повторення прийшла на розум одна недавня вихідні тут в Коннектикуті, коли – раптом – майже відразу, буквально – двір знаки з’явився новий кандидат у сенат штату, біг на його найперший раз. Мало того, що у нього важко розпізнати прізвище, але він був значною мірою невідомими в деяких своїх міст району.

Але це не було ніякої самодіяльності зусиль. Здавалося, начебто раптом відмітні знаки дворі з’явився. Ви могли бачити їх з одного двору до іншого, як ви поїхали деякі з головних вулиць, дуже важко не помітити. Жоден знак тут і там. Це було повторення знаки галявини чудово організовано.

Деякі люди люблять дивитися політиків битися і платити досить пильну увагу. На іншому кінці specrtum, деякі виборці роду слухати і розпливчастими емоційними судженнями. Тільки йде, щоб показати, як різні люди часто по-різному реагують і те ж повідомлення.

Тому, що б ваші політичні переконання, пам’ятайте, що ви як і раніше необхідно для просування вашого малого бізнесу з рекламою. Дізнатися, як ви бачите, що відбувається в політичних кампаніях у вашому місті чи місто протягом останніх декількох тижнів.

2006 Джон sinish

Ця стаття може бути передрукована і поширюватися до тих пір, як інформаційний ресурс залишається незмінним.