як зробити очі ловила реклами

Чи знаєте ви, що навіть якщо є тисячі оголошень, є тільки деякі з них, які будуть згадувати? Це тому, що останні є тільки ті, які здатні вплинути на їх цільових клієнтів. Маркетинг завжди буде “проб і помилок” річ. Іноді ваша стратегія працює, а іноді ні. Тим не менше, якщо ви хочете, щоб переконатися, що ви будете помітив, принаймні, то ви повинні слідувати цьому принципу: піти на привабливих оголошень.

Ось способи, як можна домогтися того, щоб:

1. Перейти на ясних і чітко кольорові зображення. Це особливо актуально, якщо ви збираєтеся для зовнішньої реклами, таких як розклеювання рекламних щитів і будівництво обгортання. З одного боку, ви хочете переконатися, що люди були б в змозі захопити квітами навіть на розі очі. По-друге, зображення повинні бути настільки ясні і досить гострим, що вони не повинні передбачити, що ви намагаєтеся, щоб показати їм, що-вони зможуть отримати ваше повідомлення негайно. По-третє, ви повинні піти для друку стилі, які не дозволяють ваші зображення швидко тьмяніти, знаючи, як вони піддаються впливу кількох елементів навколишнього середовища, таких як пил і тепло.

2. Не кажіть занадто багато. Серйозно, ваш цільовий ринок не має весь час в світі, щоб сісти, ні на хвилину зупинитися і прочитати все, що ви збираєтеся сказати. Ось чому, якщо ви виробляєте оголошення, переконайтеся, що ви можете обмежити ваші слова. Насправді, піти на помітні фрази. Ці, як правило, розглядається як гасла бізнесу, фраза, яка відображає суть їх продукції та послуг. Він майже ніколи не змінився, так як він вже є частиною брендингу механізму. Він також стає простіше для людей, щоб зв’язати вашу коронну фразу для бізнесу.

3. Плануєте це добре. Просто, коли ви думаєте, що реклама так само просто, як творчий, це не так. Артистизм становить тільки невелику частину маркетингу. Якщо хочете, щоб ваше оголошення безумовно, виділяється особливо в порівнянні з конкурентами, необхідно розробити хороший план. Куди ти йдеш, щоб помістити його? Наскільки вона буде? Що ви повинні покласти на це? Якою буде його основним зображенням? Якою буде його тлі? Як довго ваше оголошення в останній раз?

4. Розглянемо кілька варіантів. Крім того, важливо, що ви знаєте, що різні варіанти у вас є для вашої реклами. Для зовнішнього маркетингу, наприклад, У вас є будівельні обгортання, загородження, рекламні щити, перетяжки, вивіски і вінілові. У вас також є мобільна реклама. Ви можете спробувати об’єднати кілька з них і подивитися, які з них буде мати більш сильний вплив для вашого цільового ринку.

5. Менше означає більше. Тенденція в ці дні, щоб ваші клієнти створюють свої власні уявлення про вашій рекламі. Нехай це говорити з ними, не топлячи їх занадто багато інформації. Ви можете погодитися на одне зображення з коротким написом і одноколірним фоном.