як впоратися з запереченнями керівництво ефективних ділових дзвінках

Як маркетинговий виконавчої влади, скільки разів ви були відхилені? Або скільки разів ваші візитні картки або листівки друк була відхилена? Якщо відповідь не є, то я припускаю, що ви новачок. Це не передбачає, що заперечення, роблячи продажів виклику, в нормі. Заперечення в колл-продажу, як смерть і податки. Вони будуть відбуватися, і що будь-який досвідчений виконавчої маркетингу знає про це. Що більш важливо, однак, як заперечення обробляється.

Професійна виконавча маркетингу не на відміну від вашого досвідчений політик. Це не передбачає, що вони знають, як говорити, щоб згладити їх вихід з будь-якої складної ситуації. Там будуть важкими клієнтами і небажаних ідей, але завжди знайдуться хороші керівники маркетингу. Це те, що відрізняє їх від тих, які тільки нові в галузі.

Потрібні роки, щоб дістатися до рівня професійного виконавчої маркетингу. Кількість відмов і кількість важких клієнтів в кінцевому підсумку визначити маркетингову виконавчої влади. Більше відмов, тим краще. Чим складніше клієнтів, більш досвідченим ви станете. Так що якщо ви були відхилені, не хвилюйся, бо однієї відмови зробить вас краще маркетингу виконавчої влади. Як кажуть, те, що не вбиває, то зробить вас сильніше.

Ось деякі способи управління заперечення, засновані на досвіді досвідчених професіоналів в області:

1. Перш ніж відкрити рот, слухати всю заперечень. Нехай клієнт клієнта вентиляційних його або її розчарувань. Не зрозумійте оборонні, а використовувати ситуацію, щоб зробити більш обгрунтовані відповіді. Чи не протидії відразу. Спробуйте переварити те, що людина говорить, і намагаюся дивитися на це з точки зору людини.

2. Це ідеальне місце, що ви робите паузу протягом трьох секунд, перш ніж відповісти, щоб дати іншій людині люб’язності оздоблювальних його або її думки. Три секунди затримки дасть йому чи їй достатньо часу на всяк випадок є ще деякі речі в своєму розумі.

3. Професійна виконавча маркетингу буде залишатися спокійним і обороні. Він не буде приймати коментарі особисто, а вхід, як він представить його справі. Обговорення можливість дізнатися більше. Найкраще, щоб задовольнити заперечення питання, щоб дізнатися більше.

4. Хороший спосіб справитися з запереченнями покликаний підтвердити заперечення щоб переконатися, що ви чули, це ясно. Як і в будь-якій технології зв’язку, це кращий спосіб обробки заперечень і розбіжностей. Вона не тільки дифузним напруженість, це також передбачає, що ви уважно слухати, що говорять.

5. Дайте відповідь на заперечення таким чином, щоб не конфронтаційний характер. Ізолювати питань, щоб мати можливість звернутися до них більш доречно. Спробуйте запропонувати рішення з кожним запереченням, щоб здавалося, що ви рішення проблем ваших клієнтів негайно.

6. Будь-який бізнес, виклик повинен бути закриті таким чином, який дивиться в майбутнє. Ви можете зробити це, отримавши свого клієнта, щоб виявити всі можливі проблеми, які можуть бути вирішені шляхом вашим продуктом або послугою який, до речі, акуратно представлені в шаблонах льотчика. І перш ніж закрити продажу виклику, не забудьте отримати угоду, чи варто зустрічатися ще раз, або встановити завдання для телефонного дзвінка. У кожному разі, залишити щось, що ви можете слідувати пізніше.

Вирішення проблеми, а не суб’єктивність людини. Нагадаємо, що обговорювалося тут, є шість точковий процес, слухайте, визначте, Перефразуйте, ізолювати, справжнє рішення і закрити. Такі основні кроки і ви повинні зафіксувати їх до пуття.