цифровий динамічний мерчандайзингу для торгових центрів

У цій статті ми подивимося на мінливий світ продажів у громадських місцях, зокрема, все більш популярним відпочинок гонитві за “торговий”. Він складається з усіх сферах життя і, отже, включає в себе гігантські аудиторія для продажів особливостей. Те, яким чином продукти заманити покупця розвивається в технічний вік електронного маркетингу.

Ця еволюція приносить рухомого зображення і звуку до колись статичне оголошення. сайт, він візуально очі ловила і дає значно більше інформації в неінтрузівного форму. Споживачі просто не можу допомогти, але придушити у зародку і дивитися цифровий монітор, що впливають на їх вибір закупівлі, що і просування це все о.

Де ці динамічні приміщенні (або на вулиці) РК-монітори розташовані рівномірно важливо, як і товари, які вони зображують. Часто дисплеї розташовані в точках продажів, де клієнт черзі, щоб заплатити за свої покупки, але також може бути під впливом рухомих зображень, щоб забрати рекламованого товару, на екрані поруч з ними, і платити за це теж в той до точки. Інший інноваційний шлях є екран екран у поверсі магазину, де клієнти залучають до реклами і тягнуться до динамічної концепції поряд з магазину планування поверхів рітейлера.

Початкові витрати на ці РК-монітори, можна обчислювати з можливої ​​прибутку, яку вони можуть призвести. Де, як звичайні статичні ЗМІ сайт могли тільки є один пункт, це психо графічний РК-монітор телевізори можуть приймати різні предмети або послуги, що мають відношення до їх установки, в результаті додаткового заробітку.

Це шлях вперед у вимогливому світі маркетингу, де кожна людина є умовного продажу. Це відкриває абсолютно нова ідея для продажу товарів і візуально передає зміст споживачеві в сучасний, сучасний і інноваційний шлях.

Розгортання екранів і зміст гравців у кабінеті РК може принести користь фірмі шляхом захисту їх інвестицій в проект, ці телевізори корпусах встановлюються для захисту внутрішньої машини від негоди і вандалів потенційну небезпеку.