створення характерний дизайн логотипу для вашої компанії

Створення компанії включає в себе надання Вашої компанії ім’я і символ в якій він стане відомим. Ви вибере ім’я себе, природно, але навіть якщо у вас є ідеї про те, що символ повинен бути, вам все ще потрібно, щоб створити символ або логотип на папері.

Кращий рада, який ви можете отримати є використання професійного графічного дизайнера, щоб створити свій власний унікальний логотип. Це може бути дешевше просто знайти фотографію в Інтернеті і використовувати його, але деякі зображення мають авторське право і інші люди, окрім, можливо, вже використовували його. Той же принцип застосовується до тих вільним шаблони логотипів, які доступні в мережі, тому що ваш дизайн може легко нагадують багато інших. Ваш логотип представляє Вашу компанію і професійно зроблений логотип прокладе шлях Вашої компанії розглядається.

Сядьте зі своїм дизайнером і спочатку поговоримо про вашу компанію, її цілі, завдання і своє бачення на це. Погляньте на аналогічних компаній та їх логотипів, щоб переконатися, що ваш логотип буде відмінною до вас. Якщо у вас є ідеї, обговорити їх з ним, а також.

Ваш логотип не обов’язково повинні бути складними або портрет-в-мініатюрна Вашої компанії. Подивіться на успішних логотипів, ті, що ви визнаєте миттєво і в будь-якому місці. Ви помітите, що всі вони прості конструкції, як і Mercedes Star, Macintosh Apple, і, звичайно, Nike Swoosh. Жоден з цих логотипів символізує фактичне бізнесу компанії, але ви точно знаєте, кого вони представляють.
Простий логотип елегантно і легко запам’ятовуються. Крім того, використовуючи символ, який не є представником ваш бізнес може виявитися гарною ідеєю, якщо ви вирішили диверсифікувати коли-небудь. Крокодила, який прославився на футболках тепер відображається на взуття, сумки, парфуми та години, але всі ми знаємо, що це компанія Lacoste, чи не так?
Якщо воно буває, що ваш дизайнер придумує привабливий дизайн, який включає аспект вашої компанії, це здорово, піти з ним – просто не наполягають на цьому на самому початку, щоб не перешкоджати потоку творчої ідеї.
Якщо вам подобається думка про використання назви компанії або ініціали, зверніться до конструктора, щоб зробити кілька замальовок з них, а також. Шрифт повинен бути легко читаним і зрозумілим. Заманливо використовувати декоративний шрифт або складний типографії, але це може виглядати як пляма або неможливо читати, коли зменшене на візитну картку, наприклад. Подивіться на IBM, чітке, але читається або метро – акуратний шматок друкарні.

Попросіть вашого дизайнера, щоб зробити ескізи в чорному і білому. Це покаже вам дизайн логотипу саме так, як вона є, без кольору, щоб відвернути вас. Як тільки ви щасливі з проектуванням, потім подивитися, що додані кольору буде виглядати. Дизайн, який покладається тільки на колір, щоб зробити вплив може втратити свою привабливість, коли він з’являється на факсі, наприклад.

Логотип повинен виглядати так само добре в різних розмірів. Нехай ваш дизайнер знати, де Ви плануєте використовувати його – крім канцелярського приладдя, веб-сайтів та реклами – ви можете використовувати його на подарунки, а також. Він дасть вам дизайн, який добре виглядає на рекламному щиті, а також брелок або ручка.

Професійний дизайн є кращим вибором для чудового дизайну логотипу. Створивши інші логотипи, він знає, технічні пастки певні ідеї, загальні тенденції в дизайні, і він вивчав образотворче мистецтво створення запам’ятовується логотип. Використовувати свій досвід – Ваш хочете, щоб ваш логотип, як алмаз, бути вічно, чи не так?