створення рекламних ідей з точки зору південноафриканського

Всі можливості засновані на ідеї, але не всі ідеї представляють реальні можливості. Творче мислення відноситься до психічне ставлення завжди намагаємося покращити на існуючих конструкцій, виробів та послуг.

Завжди думайте активно, дивитися телевізор, читати газету або навіть з друзями постачатиме розум з великим потоком і корисні ідеї. Завжди задавати собі питання: “Чи є в цій ідеї?” навчатимуть творчий розум, щоб завжди бути на сторожі, та ідеї потече.

Інший великий рада, щоб записувати всі ваші ідеї його варто довіряти мені, це дасть вам шанс можливо, змінити ідеї і об’єднати їх у нову концепцію. При спробі знайти нову концепцію рекламної ідеї ви дійсно повинні думати з коробки. Я часто читаю те, про що я знаю, нічого про це не це відмінний спосіб, щоб знайти ідеї і цвілі їх у щось, що може бути використано для поставленої задачі.

Ми, як творчі особистості часто отримують на рутину робити речі, і це є основним чинником для нас проектування або створення “плоскою” ідей. Вірте в свої здібності до творчості, і зосередитися на можливості, а не загрози. Це дуже важко, щоб викликати в уяві прекрасні ідеї, якщо ви постійно робите в той же день речі в день. Спробуйте витрачаючи цілий день, тиждень або у вихідні дні, не те, що є частиною вашого повсякденного життя – я гарантую, ви почнете наступну творчого процесу за допомогою абсолютно новий і свіжий погляд.

Процес генерації нових ідей може бути підвищена за рахунок наступних методів.

МОЗГОВИЙ ШТУРМ: визначити проблему, отримати колег, щоб допомогти з цим. Виберіть одну людину, щоб записувати ідеї, як вони генеруються усіма. Чи не оцінювати або коментувати будь-які ідеї до усіх можливих точок зору не була оцінена. Потім почнемо обговорювати кожну ідею і почати усунення, поки не досягнете консенсусу з найбільш працездатної ідеї.

FORCED З’ЄДНАННЯ: Візьміть два поняття, які не мають нічого спільного, а потім спробувати встановити зв’язок між ними. (Ковбаса + хліб = хот-дог) (колеса + дошка = скейтборд) Цей метод, який я використовую знову і знову, тому що це ніколи не зможе виявити кращі і самі свіжі ідеї для мене.

Mind Mapping: У центрі сторінки записати слово або фразу, що описують тему, щоб вивчити. Думати ні про що, пов’язані з цією темою. і кожного разу, коли ідея приходить на розум, запишіть його і приєднати його до центральної темою з лінії. Продовжуйте цей процес, будівництво філій, поки сторінку не буде цілком або у вас закінчилися ідеї. Mind Mapping дозволяє досліджувати перспективні напрямки без втрати доріжки центральною темою.

Я використав ці методи з тих пір я вчив їх 16 років тому, вони були основою будь-якої творчої ідеї, які я коли-небудь придумали. Як я вже говорив раніше, ніж творче мислення являє собою металевий своє ставлення однаково для будь-якого починання окремих приймає участь в, будь то ділова людина, людина, спорт або дизайнера.

Ідеї ​​все навколо нас, деякі мають мужність persue них і інші просто сумніваються в своїй здатності. Якщо ви дизайнер слухати ваш клієнт ретельно вони зазвичай мають свої власні ідеї про проект під рукою. Ви ніколи не знаєте половину вашої роботи, можливо, вже зроблено.