реклами 2,0

Маркетологи взяти до відома. Друк мертва або вмирає. Є дуже багато альтернатив, які дешевше, більш ефективні і легко відстежувати.

Я отримую по кілька журналів торгівлі друку. Як правило, вони йдуть прямо в сміттєву корзину. Я не тільки не було часу, щоб прочитати їх, до того часу публікації добирається до мене, я вже читав блог, відскановані RSS-канал, або читати онлайн Вивчення справи. Це також означає, я ігнорую будь друкованої реклами. Це включає в себе пряму поштову розсилку, журнальну рекламу і газетні оголошення. Телефонної книги навіть йде безпосередньо в сміттєву корзину.

Про те, що печатка мертвий Страшно багато маркетологів, вони знають, друкувати, комфортно з ним, і, найголовніше, вони, як правило зазвичай не мають відповідальності за отримання результатів. Маркетологи не можу сказати своїм клієнтам більше, що це важко відстежувати ефективність кампаній друку, тому що вони збільшують впізнаваність бренду. Поява інтернет-реклами та маркетингу означає, що кампанія на 100% контролюватися.

Чи означає це, друковані видання йдуть? Ні, але друкована реклама повинна. Коли в останній раз, коли ви звернули увагу на друковану рекламу? Це також відноситься до реклами ТБ і радіо. З відеореєстраторами і підписок супутникового радіо, користувачі усуненні реклами від їх змісту.

Поява Web 2.0 різко змінив краєвид реклами в Інтернеті теж. Інтернет витрати на рекламу продовжують рости, але доларів не збираємося банери, вони збираються створення контенту через блоги, електронна пошта вибухи, тематичні дослідження, статті, веб-семінари і оптимізованих прес-релізів. Розумні маркетологи також використовують соціальні мережі, щоб отримати слово. Будь то MySpace сторінці, інструменти, такі як Digg і del.icio.us або форуми, рекламодавці стікаються в ці безкоштовні і ефективні інструменти. Відправити лист електронною поштою розсилку, і ви будете точно знати, хто відкрив, коли, і чи дійсно вони натиснули через-, друковані бюлетень, направив його на інший, або заповнити контактну форму.

Розумні маркетологи освоюють нові методи, такі як блоги, подкасти, влого, електронна пошта, RSS і соціальні медіа маркетингу, щоб отримати слово на їх продукцію і послуги. Отримати з програмою, і ви будете не тільки залучити більше користувачів, ви будете мати можливість довести рентабельність інвестицій.