реалізації кампанії прямої поштової розсилки

Пряма поштова розсилка може бути неймовірно ефективною стратегією для зворушливою нових потенційних клієнтів. Вона займає повторення і зобов’язання, але кінцевий результат може бути дійсною після кампанії працює вже деякий час. Але, як звичайно, найважча частина кампанії, як це стає все і почалося. Приймаючи ці заходи в перший раз завжди корисний досвід, і я сподіваюся, що ця стаття робить ці перші кроки трохи легше.

Перше, що вам потрібно, це список людей, щоб відправити ваші маркетингові фігуру. Це наука, тому що ви хочете, щоб отримати максимальну цільової список ви можливо, але рівень деталізації ви шукаєте корелюється з ціною, яку ви будете платити. У самому справі, ви будете платити за це, так чи інакше в будь-якому випадку.

Давайте все обміркувати. Якщо ви купуєте відкритому списку, який включає в себе тисячі випадкових людей, коефіцієнт конверсії буде нижче, і ви будете робити менше продажів. Незалежно від вашого продукту, він не звертатиметься до всіх таким широким нецільової список буде тільки доставити невелика кількість продажів. Між тим, ви повинні заплатити за розсилок просування Вашого продукту, і вони можуть бути дуже дорогими.

Якщо ви намагаєтеся отримати список, що краще підходить для вашого продукту, ви повинні будете заплатити за нього більше. Насправді, більше частин інформації ви отримуєте зі списком клієнтів, тим більше список буде коштувати. Так що якщо ви знайти джерело, який має ідеальний список для вашого продукту, це буде коштувати вам більше грошей, щоб отримати на руки його.

Хороший ресурс, щоб бути в курсі, посилання США. Ця база даних є тією ж, використовується інформація США і ви можете сплатити вага суми для одного з їхніх списків. Але більшість людей не знають, що ж бази даних з відкритим доступом від більшості публічних бібліотек по всій країні, і це безкоштовно. Отримати читацький квиток і переглядати варіанти скринінгу через довідкові США. Ви могли б у кінцевому підсумку заощаджує себе багато грошей.

Наступне, що вам потрібно зробити, це розробити і надрукувати ваш прямий поштової реклами. Багато друкарні є дизайнерські послуги доступні і у багатьох є безліч шаблонів для розгляду, а також. Ці шаблони, як правило, дуже добре, і ви можете налаштувати ваше повідомлення, і почати ваше замовлення безпосередньо через Інтернет.

Одне з золотих істин про прямої поштової розсилки є те, що середній одержувач навіть не розуміють, що ти є, перш ніж вони бачили ваші маркетингової частини принаймні в 7 разів. Проте, можливо, має сенс друку достатньо, щоб задовольнити всі 7 розсилок на самому початку. Ви отримаєте більш вигідну угоду, купуючи оптом і може залишити всі друковані матеріали в друкарні.

Останнє велике рішення, яке ви повинні будете зробити це, які поштові будинок ви хочете використовувати для вашої розсилки. Не дивно, що Є тонн із них там і всі вони мають одну перевагу іншим. Але я закликаю вас відвідати веб-сайт USPS і виберіть NetPost, однією з своїх послуг, спеціально призначених для прямих кампаній поштою. NetPost має ряд шаблонів варіантів дизайну, а і вони будуть навіть дати вам 5 ¢ на поштових, якщо ви використовуєте їх, щоб відправити його. Це величезний обслуговування, і я рекомендував би його нікому.

За кого б ви вирішите робити розсилки, структурувати ваш бюджет, щоб переконатися, що ви можете зробити 7 поштовою тієї ж аудиторії, перш ніж оцінити вашу відповідь. Навіть в 7, істинний відповідь тільки почне матеріалізуватися. Завжди пам’ятайте, що люди повинні бачити ваше маркетингової частини не менше 7 разів, перш ніж вони зрозуміють, що ти є. Повторення є ключем та кампанії всього в 1 розсилки, як правило, гроші даремно.