правильне вставками маркетингу для правильного матеріали

Коли люди друкувати вкладиші для маркетингу, вони іноді не звертають увагу на правильний шлях в їх розробці відносно матеріалів, вони будуть вставлені на. Вставки друк не подобається листівки друк, де ви можете просто роздрукувати будь-якого розміру і будь-якої конфігурації, щоб зробити роботу маркетинговий процес. Для того щоб досягти успіху у пресі вставками, вам необхідно розробити правильну маркетингову вставками для правильного матеріалів.

Дозвольте мені пояснити вам, як створити правильний вид маркетингу вставками, які відповідають певним інших маркетингових матеріалів. Сподіваюся, з цими порадами, ви повинні бути в змозі відповідати правильний дизайн, який йде ефективно з правильною середньої вставкою.

• Вставки для газет – вставляє зазвичай можна побачити в газетах. Ключем до правильної рекламі зі вставками в цьому середовищі поліпшується якість вставками. Якщо ви подивитеся на більшість газет сьогодні, вони, як правило, друкуються в грубого паперу, які зазвичай використовуються прості чорні чорнила. Щоб вставками ефективним в маркетингу тут, ви повинні поліпшити якість вашого вставками кольору, і вони виділяються.

Таким чином, замість того, щоб просто відповідні паперові матеріали в газеті, ви повинні піти на кращих, таких як глянцевий папір з повною кольорові чорнила. Зі вставками, які є глянцеві і блискучі плюс додані з кольором, ви можете бути впевнені, що люди, безумовно, дивитися на ваші вставками тому що це виглядає відрізняється від іншого змісту газети. Це допоможе вам бути ефективним при газеті маркетингу.

• Вставки для журналів – Коли ви розміщуєте рекламу вставки на журнали, правила трохи змінити. На відміну від газет, де вставки якості можуть бути скориговані, щоб зробити їх виділитися, в журналах, якість матеріалу з журналу саме по собі вже вражає. Так що ваші вставки не можете просто мають великі матеріали, вони також повинні виділятися за кольором.

Щоб зробити це, вам потрібно проаналізувати весь цвіт теми з журналів ви будете працювати з. Далі вам потрібно для розробки повномасштабного вставка кольору, який доповнює ці кольори, але відрізняється і помітно. Я б рекомендував використовувати онлайн вибору кольору або інтриган, який допоможе вам поєднувати різні кольори, які доповнюють один одного, але різні. Використовуйте дуже чіткі кольору для вставок з пропонованих колірних тим і вашої вставки повинні добре працювати і продавати те, що потрібно всередині цих журналів.

• Вставки для каталогів – Коли справа доходить до каталогів, застосовується те ж правило із журналу вставками. Вам потрібно буде використовувати дуже чітку колірну схему в призначеному для користувача вставками, що висовується зі схеми кольоровий каталог. Крім цього, однак, ви хочете насправді набрати вниз будь-які зображення у межах вставками і зосередитися на тексті. Каталоги, як правило, важкі зображення і ви хочете використовувати більш важкі вставки тексту, щоб зробити вашу вставками кольору більш помітні.

Звичайно, ви не повинні усунути будь-які зображення у ваших вставками кольору. Просто переконайтеся, що у вас є багато цікавих елементів тексту, так що ви можете порівняти ваші вставками і зробити їх помітними в каталозі.

• Вставки для буклетів – Коли маєш справу з буклети, політика є зворотною версією правило вставки для каталогів. Буклети більше тексту важкої середовищі і використанні пластин з великими обсягами тексту не буде працювати так само добре. Таким чином, ви хочете використовувати кольорові вставки, які мають великі яскраві зображення, щоб зробити їх більш помітними.

• Вставки для прямого поштового маркетингу – Нарешті, для прямого поштового маркетингу, загальне правило для друку вставками є просто використовувати кращий колір матеріалів, які можна. Типовий лист маркетингу, звичайно, буде за допомогою білих паперових матеріалів. Ви хочете, повним вкладишем колір, колір як на передній і задній, так що люди будуть дивитися на це в перший раз вони бачать це. Ви не хочете, щоб вона виглядала, як нудно розсилку, так що краще піти на це в повному кольорі.

Відмінно! Тепер ви знаєте, які кольорові вставки необхідні для здійснення певних матеріалів Тепер ви можете використовувати свій вставки на ринок свій бізнес ефективно. Удачи!