не дозволяйте поганим цифрових фотографій зруйнувати ваші каталоги

Що робить друку каталогу дуже ефективним є безліч фотографій і зображень знайдені у вашому друкованих каталогів. Справді, багато кампанії друк каталогу успішні саме тому, що цільова аудиторія були залучені до фото знайшов в них.

Ось чому це не прийнятно для фотографій і графічних зображень, щоб включити погано у ваших друкованих каталогів. Справді, це абсолютно непробачно для ваших фотографій та ілюстрацій, щоб не бути, як ви очікуєте, щоб вони були.

Сумно, але факт: багато компаній, друк каталогу знаходяться менш ніж в змозі обробити фото файлів. Часто помилки, зроблені під час перетворення файлів з оригінального в CMYK. Замість того, що робить його легше Друк каталогів, процес перетворення файлів фотографій може завдати більшої шкоди. Що ще більш жахливого в тому, що ці провайдери б у тій мірі, щоб спробувати виправити становище, і все ж додати до цієї проблеми в процесі. До того часу, будь-хто може виправити помилки, це занадто пізно.

Це хороша новина. Є багато цифрових фотографів, які може надати вам якість цифрових фотографій, щоб ви можете мати велике зображень у друкованих каталогів. Для отримання додаткової допомоги вашої фотографії постачальником, щоб отримати точне зображення, яке Ви очікуєте, ось кілька порад:

Попросіть вашого постачальника цифрового фото для –
1 – ФПО зображення і оригінальні вихідні файли.
2 – RGB TIFF зображення з належні ознаки так що ваш провайдер друку може створювати результати, які схожі на оригінальні.
3 – CMYK TIFF й кольороподіл якщо такі є. Кольороподіл взяті з вихідних файлів камера може зробити його простіше для вашого провайдера друку застосовувати свої власні настройки.

Шукайте постачальники послуг друку, які мають кваліфікованих і кваліфікований персонал, який знає, як обробляти цифрові фотографії –
Є три основні речі, які на друк постачальник повинен знати: (1) основні принципи управління кольором, (2) вплив сучасної апаратної калібруванням дисплеїв, і (3), як правильно обробляти цифрові фотографії.

Коли ви знаходите цих людей, вони можуть допомогти вам з речами, такими, як застосування правильної температури кольору, забезпечуючи баланс білого і як працювати з RGB, навіть якщо ви використовуєте LAB і CMYK.

І, нарешті, звернутися за допомогою –
Експерти та кваліфікованих постачальників багато, щоб допомогти вам з тим, що вам потрібно. Вам потрібно тільки попросити. Якщо ви дійсно хочете мати ефективну друк каталогу для вашого бізнесу, найму експерта надати Вам якісні фотографії можуть пройти довгий шлях.