корпоративне житло чекають всі зручності,

Тим не менш, у той час як деякі компанії можуть витратити на проживання в готелі їх лідерів і керівників за два-три дні перебування, цей механізм виявляється дорогим. В даний час багато вибирають так звані корпоративні житла, пропонованого приватними агентствами житла.

Корпоративне житло є зростаючим сегментом ринку нерухомості. Це $ 3 млрд доларів промисловості з великим попиту з боку консультантів, що беруть участь у злиттях, технічних фахівців, міжнародних працівників, обліку компаній і місцевих університетів. Статистика від працівника переміщення ради у Вашингтоні, округ Колумбія, наприклад, показує, що роботодавці в США переїхати в середньому 210 існуючих співробітників і 99 нових співробітників кожен рік.

Корпоративне житло в основному охоплює короткострокової оренди мебльованих одиниць житла, таких як бізнес-люкси, апартаменти, лофти, квартири, кондомініуми, міські будинки, будинку або дуплекси. Мебльований житло більш воліють багато бізнес-лідерів, що він забезпечує домашню атмосферу надаючи гостям почуття не далеко від дому в порівнянні з безособовим атмосферу менш просторих номерах готелю.

Розміщення зручне, як правило, так як ці представницькі люкси розташовані в центрі міст що дозволяє гостям легко піти в і з їх призначення без необхідності приймати в довгу поїздку в новому і незнайомому місці. Крім того, корпоративне житло доступно більшу частину часу на відміну від звичайних квартир, які іноді важко знайти.

переваги:

Є багато переваг корпоративного житла не тільки для бізнес-керівників і менеджерів, але і їх сім’ям, а також. Насамперед, це приватне житла, що оскільки будинок, де гості можуть розслабитися після довгого і напруженого дня роботи і зустрічей. І з мебльованими житла, всі важливі зручності присутні дозволяє гостям мати високі стандарти комфорту, під час їх перебування.

Ці одиниці житла, безумовно, більш просторі, ніж стандартні номери в готелі. Зупинившись тут, ви навіть принести їх сімей, а кожен блок зазвичай є кухня, одна або дві спальні, ванна кімната, їдальня і вітальня. На кухні є, щоб гості могли готувати і готувати собі їжу, а не витрачати стільки на вечеряти не вдома кожен день. Справді, вони також можуть розміщувати вечері або приватних зустрічей в корпоративній житлової одиниці, якщо вони побажають. Деякі громади також є плавальний басейн, фітнес-центр і бізнес-центр, а також прибирання та інших життєво важливих послуг.

Вартість-мудрий, корпоративне житло може виявитися дешевше, ніж зупинятися в апартаментах готелю виконавчої влади. Використовуються для короткострокової оренди, ці мебльовані одиниць житла є кращим варіантом для довгострокової оренди для гостей, що проживають тільки тимчасово.

В інтернеті, це швидко і легко шукати ці короткострокові мебльовані житла та інших оренда на корпоративне житло без участі посередників. Чи є ви бізнесу або відпочинку, професійні, студент або пенсіонер, це допоможе вам знайти відповідні житлові споруди різних форм і розмірів і в будь-якому місці на всій території США Corporate Housing власник також дозволяє перерахувати ваші зняти готелю всього за швидкий процес, щоб ви могли досягти клієнтів у корпоративному світі.