дітей та питань агресії популярність

Залякування є надто загальним, дослідження, що показують, як багато хто, як 160000 студентів пропускають школу кожен будній день, щоб уникнути мук, Національна асоціація освіти знайшло.

Тепер є дослідження про те, що агресія збільшується з експертними статусом, тобто популярні діти є ті, які терзають інші. Але от поворот: Ті, хто є найбільш популярними, на вершині соціальної ієрархії, є найменш агресивним.

“Вони мають набагато більший прибуток, бути приємними в спілкуванні, коли вони до цього рівня, ніж, будучи жорстоким,” припустив, провідний автор Роберт Фаріс, доцент кафедри соціології університету Каліфорнії в Девісі. Крім того, це може бути, що найпопулярніші діти “просто різні і неймовірно гарні люди.”

Дослідження, з’являючись в огляді Американського соціологічного журналу, також виявили, що діти, які є найменш популярними також є одними з найменш ймовірно, щоб мучити інших.

Дослідники використовували дані майже 4000 дев’ятих і 10-го класів, які брали участь у контексті дослідження підлітків вживати речовину, яка є довгостроковим проектом, який опитаних студентів у трьох округах в Північній Кароліні в державних школах. Це нове дослідження на популярність і подальшої агресії дітей протягом 2004 по 2005 навчальний рік. Обмеженням є те, що автори не інтерв’ю у учасників, щоб отримати додаткову контексті про студентські думках і почуттях.

Дослідження подивився на фізичні, словесні і непрямої агресії, яка включає в себе розповсюдження чуток або остракізму інших. Автори дослідження попросили учасників назвати всі вони були на виду, і кожен, хто вибрав на них. Вони також повинні були заявити характеру недоброзичливість, будь то фізичне насильство або обзиває або пліткують.

Схоже, що це не має значення, який агресії був залучений – популярний (але не найпопулярніший) діти, більш імовірно, як злочинці, а це ще гірше, як ви піднімаєтеся по соціальних сходах (поки ви не потрапили у вищу ступінь).

“Ми можемо укласти, що рівень агресії, як правило, збільшується коефіцієнт посилення статусу дітей”, сказав Фаріс.

В основі знущання відносини питання, сказав Мішель Боротьби, автор книги “Велика книга батьків Рішення”, який не брав участі в дослідженні. Діти жадає вписатися і бути включені, але не знаю, як. Ті, на другому ярусі популярності не мають платформу безпеки, залякування і використовувати як спосіб отримати вплив.

Вчені не знають чи молоді люди бачать свою агресію як засіб для досягнення мети, але це одна з теорій результати підтримки.

Враховуючи, що діти, які встають один на одного вплив отримуєте від інших, відповідне втручання було б зосередити увагу на дітей, які не беруть участь у агресивна поведінка, сказав Фаріс

“Якщо ви націлені на перехожих, які можуть мати сильний вплив на клімат, ніж школа фокусування уваги на конкретних хуліганів і жертв”, сказав він.

Дуже важливо створити школу культури, де знущання не є прийнятним, Боротьби погодився.

Сприяння, що ставлення до перехожих допоможе підірвати владу малюк намагається бути хуліганом, сказала вона.