генерувати спонсорство доходів та підвищення подією досвід роботи з tripbuildereventmobile

TripBuilderEventMobile ™ є інноваційним мобільним додатком, спрямованих на виставці і галузевою подією, і використовує сучасні технології, так що відвідувачі можуть максимізувати свій час на цьому заході. TripBuilderEventMobile поєднує характерні для події інформації разом з нагородами утримання міста TripBuilder в зручному для користувача форматі, що можна легко дістатися на будь-якому веб-мобільний телефон або як рідні завантажуваних додатків для iPhone, Blackberry і Droid.

TripBuilderEventMobile включає втілення інструменти, які дозволяють відвідувачам легко створювати персоналізовані списки виставки за розкладом (“MySchedule”), стенд списків (“MyBooths»), і місця, щоб поїсти і відвідати (“MyCity»). Продукт також має вбудований в Сповіщення функціональність, яка дозволяє організатору заходу тримати учасників відповідав у режимі реального часу, і пропонує розширені функціональні відображення TripBuilder автора. Учасники також отримати вигоду з особливостей таких як доступ до щоденних графіків, список пошуку експонента, інформація про події вечора мереж і багато іншого. І EventMobile в “Строй MyFloorPlan” функціональність дозволяє відвідувачам легко планувати свій час на цьому шоу.

TripBuilder має партнерські стосунки з деякими з найбільших імен в разі бізнесу, пропонуючи EventMobile на виставках, як кухня і Bath Industry Show, EMC World і Експонент Show. За словами Джона Павек. Віце-президент видавничої справи, Група експонентів Media, “Експонент завжди шукаємо способи, щоб зробити шоу більш ефективною і рентабельною для відвідувачів, і ми були вражені тим, як легко було для будь-якого використання TripBuilderEventMobile передових інструментів персоналізації. Наших відвідувачів очікують експонента пропонують більше кожен рік, і TripBuilderEventMobile робить досвід кожного делегата більш прибутковим. І включення популярний контент призначення TripBuilder є великим плюсом, а також. Додана Павек, “TripBuilderEventMobile також пропонує стенду, можливість легко спілкуватися з нашими учасниками під час тисняви і суєти Show. TripBuilder А так як була лідером у виставці промисловості з 1988 року, ми знали, що на них можна покластися за відмінну якість і своєчасну доставку. ”

За словами президента TripBuilder Стівен Tanzer, “EventMobile це безпрограшна ситуація. Відвідувачі заходу вигоду отримувати події і оновлення в реальному часі на своїх наладонниках, учасників вигідно, оскільки цілий ряд нових, економічно ефективних способів доставки своїх рекламних повідомлень. І шоу переваг, пропонуючи нову технологію, яка підвищує загальний досвід “.