«Майбутнє завжди слід” за такими Jannelle

“Kung Hei жиру Чой! Гонг ЦСЄ FA Цай! Si нянь Kuwai ле! Щасливі Місячний Новий рік! ”

Я завжди ставився до (китайської) Місячний Новий рік як можливість робити-за, щоб скинути гру. Будучи перфекціоністом, що я, січень завжди буде випробувальний термін для мене шанс знайти свої відносини в новому році; розглядати резолюції, мій Новий рік і з’ясувати, які з них я буду продовжувати, а які я зарезервувати для в наступному році. Якби я мав те, що я відчував, щоб бути “невезіння” в січні, я завжди заспокоюю себе думкою, що це не зовсім “новий” рік до після китайського Нового року. І так, це відноситься до мене, як я гордий філіппінських-китайський, хоча ніхто не поспішав, щоб пояснити мені сенс і значення китайського Нового року. Підростаючи, все, що я знав, було це був час для повний шлунок – є tikoy і відправки коробки до кожного з наших сусідів в селі, і повний кишеню – отримання червоні конверти від старших в сім’ї.

Походження місячного Нового року триває століттями, але саме свято набуває все більшої популярності з-за кількох міфів і традицій додається до нього. Стародавній китайський Новий рік є відображенням того, як люди вели себе і те, що вони вірили в самі. Але чи є це регулярні Новий рік або Місячного Нового Року, символізм те ж саме. Обидва свята означають новий початок. І тому, що всі ми робимо помилки і всі ми відчуваємо помилки в судженнях, всі ми жадаємо новий старт, кнопка скидання. Так як ми думаємо, що ми дізналися від тих, попереднього досвіду і погані рішення, ми більш впевнено просуватися вперед. І це також пояснює, чому більшість вирішують астрології і вирівнювання зірок, ворожіння і фен-шуй протягом цього часу. Ми вже знаємо, у минулому. Але не було б чудово, також знати майбутнє? Таким чином, ми знаємо, чого чекати?

Я запросив четвертого покоління фен-шуй Т. Дженні Лю на “Kababayan LA” минулого тижня, щоб говорити про те, що цей рік Золотий кролик принесе. Вона сказала, що в цілому, це було б більш спокійною і мирною дипломатії роком якому буде процвітати – різко контрастує з дуже агресивною році ми мали минулого року в рамках Року Тигра. У любові, ті, хто народився в рік Щура, Мавпи, овець і коней знайдете удачу. Якщо ви хочете повний звіт, ловити попереднім епізодам “Kababayan LA” на www.youtube.com/kababayanla18.

Моя точка зору: по турбуватися про себе і ці прогнози, ми, по суті шукає те, що принесе майбутнє, щоб ми могли підготуватися до нього. Ніби як карти. Але коли ви дійсно думаєте про це, чи може хто-небудь сказати, яке майбутнє? І що більш важливо, чи дійсно ми хочемо жити наше життя вже знаючи і підготовки до майбутнього? Це нам допоможе на всіх?

Кілька років тому, я консультувався фен-шуй експертів для моєї особистої астрології. Я один з тих людей, які не клянуться їм, але думаю, що цікаво взяти до відома. І так як це експерт запропонував давати мені мого читання безкоштовно, я пішов в один прекрасний день.

Все почалося дійсно дуже позитивно, говорити про мою кар’єру, в основному. Але те, що я хотів почути саме було моєї майбутньої сімейного життя – шлюб і діти. І коли справа дійшла до цього моменту, я був розчавлений. Експерт в основному сказав мені, що шлюб повинен був стати початком мого кінця, і діти будуть “покарання небес” для мене. (Це точна фраза була використана.) Я мало не помер! Тоді я був молодий і був абсолютно ідеалістична. Звичайно, я хотів, щоб в один прекрасний день мене є свої сім’ї, і це людина, що сидить переді мною мелеш мої зірки в основному сказали, я повинен почати бажаючих деякі інші речі з життя, тому що сім’я була не в маршруті моєї долі. Я хотів просто встати і бігти, так швидко, як я міг, наскільки я міг у моїй 4-сантиметрових підборах!

Я заблокував все інше так, я дійсно не пам’ятаю, інші речі, які було сказано. Я прийшов, щоб, коли я почув експерта запитують мене: “Ви дійсно хочете мати сім’ю”, як ніби я лежав, коли я сказав, що це в перший раз. Ви знаєте, як деякі люди кажуть, що хочуть щось, але насправді не означає, що це? Я насправді не так.

“Звичайно!” Я твердо відповів. До цього часу, я вже шкодував, що я пішов. Читання, мабуть, не тільки безкоштовно, але і йшов з безкоштовним непотрібного стресу!

“Ну, є ліки від вашої” невезіння “Ви знаєте,” Фен-шуй-майстри тепер говорив, як ніби він господар свого життя теж. Потім він відправився в бік офісу і взяв дуже гарну картину. Це було просто на очах через досить використовуваних кольорів. Але я не можу точно сказати, про що мова, хоча я визнати деякі форми риби, золоті монети, пишні дерева. Він сказав мені, що я повинен був повісити картину сказав на сході чи північно-західній частині мого будинку.

Я погодилася, роблячи для себе замітку, щоб отримати компаса. Я безнадійна, коли справа доходить до напрямках. Я знав, що не було ніякої можливості, я з’ясовувала, на моєму власному, де на сході і північно-західного боку мого будинку були. І тоді мені спало на думку запитати, був він дає мені картини? Чи це те, що я повинен був купити? Яким наївним я був?!

Картина була написана виключно для когось ще, але я не міг повернутися через два тижні для моєї власної. Коротше кажучи, це було зроблено на замовлення, і я міг би заплатити, коли я взяв моє вгору. Ну, спасибо! Але скільки це було? $ 3000. (Gulp! І це навіть не було законних твір мистецтва!) Але для любові моєї мрії на один день мати мою власну сім’ю, виховання моїх власних дітей, я насправді мало не поплатився за це! На щастя, я купила кілька пар взуття на тиждень до цього і я знав, що не мають коштів, щоб отримати, що картина, яка б «виправити» свою долю.

Експерт має бути, відчув мої вагання, і тому він швидко взяв папірець з точно такою ж зображення на картині. Він сказав, що це репліка. (Дух, я бачила, що.) Але папір з живописом вартість менше – всього $ 1500. До того часу решта з моїх попередніх тривог щойно вийшов з кімнати і зачинив за ним двері. Я відчув хвилю сміху втечі мої нутрощі, але в інтересах ввічливості, я переповнена вона у мене в горлі.

Я зупинився протягом ще декількох хвилин, слухав його більше говорити про розстановку моєї зірки, які до того часу вже звучало як складна розмова продажів. Я залишив без придбання $ 3000 живопису, ні $ 1500-репліки.

Я до сих пір одна. Але я волів би жити своїм життям, працюючи на тому, що я можу для того, щоб забезпечити хороше майбутнє, а не засновуючи свої рішення на переоцінені живопису. Тому що в реальності, якщо ви дбаєте про сьогодення, майбутнє завжди слід.