Візитна картка рішень – 5 помилки, щоб уникнути

Як ви повинно бути вже відомо, візитна картка являє собою заяву про свій бізнес і проходить довгий шлях у створенні потужного перше враження у свідомості будь їх отримання. Тим не менше, більшість карт бути пошкоджені одержувачем. У цій статті ми будемо дивитися на 5 помилок слід уникати, коли ви почнете ваш рішень візитна картка.

1. Чи не використовуючи стандартні карти розміром: Ми всі займатися багато вивертів, щоб отримати собі і своїх бізнес помітили. І в той час як ваша карта може бути творчим, це не завжди гарна ідея, щоб використовувати інший розмір або форму для вашої картки. Більшість фахівців Зберігайте карти в свої гаманці або на органайзер і різної форми картки може бути важким для зберігання та вилучення.

2. Використання неякісного матеріалу: Часто, щоб скоротити витрати, власники малого бізнесу в кінцевому підсумку використання неякісного матеріалу друкувати свої візитні картки. Це особливо актуально, якщо ви займалися зроби себе вправи для бізнес-рішень карти. Переконайтеся, що використовуєте товстий матеріал для друку карт, так що Ви передаєте професійний імідж для потенційних клієнтів. Пам’ятайте, що печатка є важливим кроком у створенні вашої карти і може втілити в життя або вбити Інакше дуже розроблені карти.

3. Зубріння Забагато інформації: В той час як ви хочете поговорити про вашому бізнесі у вашій карті, а не просто дати свої контактні дані, це не дуже гарна ідея, щоб мати 100 слів місії забиті у вашій карті. Замість цього спробуйте мати мантру для вашого бізнесу це не більше 5 слів. Ви можете включити, що в свої візитні картки.

4. Не дає достатньо інформації про ваших карт: Це теж помилка, яку ви повинні уникнути. Перспектива повинна бути негайно отримати всю необхідну інформацію про ваш бізнес, а також як з вами зв’язатися, як тільки він бачить карту. Крім того, скористатися звороті карти, щоб забезпечити деяку інформацію, яка може бути використана Ваших клієнтів в їх повсякденній діяльності. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ваша карта буде використовуватися і зберігатися протягом більш тривалого періоду, ніж ваші конкуренти. Таким чином, правильне кількість інформації є те, що ви повинні прагнути забезпечити в той час як ви берете участь в прийнятті ви візитні картки.

5. Використання незвичайних кольорів в дизайні: При використанні кольору можуть підвищити привабливість вашої картки, ви повинні використовувати його з розумом. Занадто багато кольору може зробити ваші карти виглядають непрофесійно і кричущий, в той час як чорно-біла карта може бути нудним і нудним. Ви можете отримати багато заздалегідь розроблені професійні шаблони доступні для безкоштовного скачування з Інтернету. Ви можете використовувати одну з них в якості відправної точки для вашою візитною карткою робить вправи.

Майте це на увазі, і уникнути 5 помилок і створити успішний карти для Вашого бізнесу. Якщо вам важко, щоб створювати потужні та ефективні карт, то ви завжди можете найняти професійних рішень для вашої візитної картки.