як знайти рекламодавців для вашого сайту або блогу

Це основний контрольний список для будь-якого нового видавця, блогер продавати рекламу безпосередньо для рекламодавців.

Зрозумійте вашої аудиторії
Перед рекламодавцями підписати контракт, вони хочуть знати, хто буде переглядати свої оголошення. Для того, щоб надати потенційним рекламодавцям цю інформацію, ви повинні знати, хто відвідує ваш сайт, читає ваш блог і використовує вашу продукцію. Демографічні дані від віку, статі, доходу та інтересами корисні підібрати оголошення і вашим сайтом. Ця інформація може бути отримана з реєстраційних даних, опитування, опитування і власного взаємодії з відвідувачами.

Подумайте про відповідних продуктів і потенційних рекламодавців
Ваш блог і сайт може мати сильний акцент в певній галузі. У таких випадках, потенційні рекламодавці легко ідентифікувати. Наприклад, блог подорожі повинні бути націлені на авіакомпанії, готелі, місця призначення, атракціони. Деякі веб-сайти потрібно більше розвідку, ніж інші. Генеральний соціальних мереж, порталів цільової набагато більш широкої аудиторії.

Визначте ваші розцінки на рекламу
Це одне з найбільш часто задаються. Шкода, що не було машини, яка видає певну кількість за скільки ви повинні платити за рекламу. Шкода, що такої машини не існує, оскільки існує занадто багато змінних для того, щоб розглянути. Тим не менш, у вас є кілька питань, щоб відповісти перед установкою ціна:

• Скільки ваших конкурентів стягувати плату за аналогічну кампанію?
• Як багато відвідувачів, переглядів сторінок, і враження у вас є щодня?
• Скільки це буде коштувати вам для проектування, розробки, експлуатації та обслуговування веб-сайту або блогу?
• Як довго це рекламний контракт? Чи є вони, ймовірно, продовжить свої оголошення після першої кампанії?

Підготовка пакету ЗМІ
Як тільки ви зрозумієте вашу аудиторію, ви можете показати цінність вашої рекламної програми. Комплект ЗМІ повинні описати свій сайт і свою аудиторію. Крім того, повинні бути перераховані всі доступні місця розміщення оголошень та оголошень специфікації (AD вимір, розмір файлу, анімація довжину).

Зробити перший контакт
Все починається з першого повідомлення, так що зробіть своє власне дослідження і зрозуміти компанії рекламодавця, її продукції та цільового ринку. У повідомленні, ви повинні описати, як рекламу на вашому сайті буде приносити високий якість відвідувачів і клієнтів для рекламодавця. Повідомлення не повинно бути від довгого, стандартний шаблон без будь-яких подробиць про ваш сайт або вигод, для цього конкретного рекламодавця. Повідомлення має бути особистим, слід описати вашу пропозицію і повинні ініціювати дії протягом певного періоду часу.

Відповідь і наступних
Не вічне чекати вашого повідомлення, але не штовхати його або занадто агресивно. Ваша відповідь повинні вирішувати всі питання і запитувану інформацію. Ваші подальші дії повинні бути ввічливими і вдячними часу людини.

Переговори і закрити операцію
Якщо ви не поспішали, щоб визначити ваші розцінки на рекламу завчасно, ви знаєте, ваш нижня межа і може піти, якщо це необхідно. Угода може бути дуже гнучким: стандартні ставки з типовим договором, більш низькі ставки протягом більш тривалого контракту, і більш низькі ставки для обміну послугами або партнерства. Переговори повинні бути безпрограшна ситуація для обох сторін, кожен отримує свої цілі, може бути, не всі, зустрілися. Щоб уникнути можливих юридичних проблемах, переконайтеся, що мається письмова угода між вами і рекламодавцем. Договір може бути формальним (підписів, печаток, погоджень) і неформальних (повідомлення електронної пошти з обох сторін визнаючи деталі, довжину і кількість беруть участь).

Загальні поради
• Не бійтеся звернутися до потенційним рекламодавцям якщо ви думаєте, у вас є великий сайт з якістю змісту та якості аудиторії
• Не відправляйте повідомлення або маси Ваші повідомлення будуть позначені як спам і просто ігноруються
• Як перевірити ваших конкурентів або інших сайтів в тій же галузі, щоб побачити своїх рекламодавців
• Чи не використовувати з управління рекламою / система стеження для підвищення продуктивності і забезпечити підзвітність і прозорість ваших рекламодавців