клієнт буде пам’ятати ваш бізнес після перегляду рекламних календарі кожен день

Магніт Календар подарунків

Чи замислювалися ви невеликий подарунок з великою метою для ваших клієнтів? Вам потрібно щось, що поставить назву Вашої компанії фронт протягом усього року. Це простий подарунок представляє собою магнітний календар. Це може бути простою подарунок зараз, але це залишиться на їх холодильнику протягом усього року. Він буде там, щоб допомогти їм з їх щорічно, напружений графік роботи. Це подарунок, який, можливо, побажають Ваших клієнтів або потенційних клієнтів з Різдвом, Новим Роком або святами.

вибори

Уявіть собі зручний календар, який показує всі 12 місяців, і написані на шрифт, який легко читається. На календарі 2009 рік і допоможе в цих щорічних питання. Де Різдво падати в цьому році і скільки днів буде у нас на зимових канікулах? Яке сьогодні на День Праці і який місяць і день Великодня? Ви знаєте, день народження вашої собаки?

Зрештою ці питання відповіли Пам’ятайте, що ваш календар магніт увінчана назва вашої компанії, номер телефону, номер факсу і ваше місце розташування. Це як візитна картка, яка застрягла на вашому холодильнику, де ваші клієнти бачити її щодня. Якщо ви подивіться на вашого холодильника, ви можете мати старий календар на свій розсуд. Але, як і ваші клієнти вам потрібно замінити стару, що календар і встановити курс на наступний рік.

дизайн

Можна вибрати календар, з прапором США в якості фону і важливих дат для нашої країни. Це може бути подарунок, який дійсно дозволяє нагадувати нам про вашому бізнесі, а й важливі дати в нашій країні.

Ви будете мати свою інформацію приєднався до корисним і привабливим магнітом.