бюджету і швидкий поворот подарунки конференції

Чи працюєте ви на низький бюджет для вашої конференції, але все ще хочете, щоб роздати подарунки конференції, які роблять вплив? Конференція подарунки не повинні бути дорогими, щоб бути незабутнім. Є багато стіл подарунків і їжі на будинок, який буде тільки коштувати вам кількох пенсів за штуку, – але все одно зробити заяву, що відповідає вашим маркетингом. Це все залежить від розумного маркетингу та презентації. Ось кілька способів, щоб зробити великий сплеск на невеликий бюджет.

сумки
Люди забрати величезний багато хабар на конференціях і виставках, і сумки завжди бажаний подарунок піддавки. Виберіть важку сумку пластикові борг з характерним кольором і логотипом відбиток, і ви будете одним з найпомітніших імен на дисплеї всього за 8 до 10 пенсів.

друкованих пластикові ручки
Виберіть яскраві кольори з високою контрастністю друку. Додати свій бізнес гасло відбиток всього за пару центів за одиницю. Ручки вічно популярна – ніхто ніколи не має достатньо. Вони також конференц-подарунок з «ногами». Найчастіше, ручку зі своєю відбиток на це пройде через більш ніж одних руках і покласти ваш гасло бізнесу та ім’я в очах багатьох пар очей.

наклейки і магніти на холодильник
Хочете сказати спасибі за внесок або підписавшись на список розсилки? Всього за кілька копійок кожна, ви можете покласти ваші повідомлення на мобільний вивіска, роздаючи наклейки іменування вкладником в якості підтримки вашої справи, бізнесу чи бренду. Автомобільні наклейки є одним з найдешевших і найбільш ефективних рекламних примірників.

блокноти і замітки
Це ще один з тих пунктів, з яких люди ніколи не вистачає. Блокнот з родзинкою стане ще більш популярним. Виберіть з блокнотів з надрукованою списків і списків покупок, колодки, які стирчать на вашому холодильнику і колодки, які встановлюються у вашому автомобілі для коротких швидких заміток, коли ви берете напрямках. Більш унікальним і корисним, тим вище вплив.

магнітні фоторамки
Продовжуйте, поставити своє ім’я і логотип навколо особи чарівний онук чи шкільної коханої. Магнітні фоторамки крок від магнітів для холодильника, тому що вони заохочують використання. Ваше ім’я і повідомлення буде тут же, на двері холодильника щоразу вони відкривають його.

акрилові відкривачки або брелоки
Покладіть ваше повідомлення на щось корисне – відкривачка для пляшок з прикріпленим ключів. Вони недорогий спосіб поставити своє ім’я, повідомлення або девіз, там, де він буде, на думку багатьох людей.

Дайте ваше просування нового витка з грою слів
Для веселощів повідомлення, або просто отримати визнання назви, друк вашого логотипу або назви організації в піддавки йо-йо, гнучке кільце або літаючий бумеранг. Дайте йому поворот з грою слів: «Ми хочемо, щоб ви назад” відправити клієнтів, яких ви не бачили в той час друкується з бумерангом слова або друку »значення, яке можна виміряти” разом з логотипом вашої компанії на зв’язці ключів рулеткою або лінійкою.

Конференція подарунки не повинні бути дорогими, щоб зробити великий сплеск на наступній конференції. Просто тримати їх творчих і весело, і ви виявите, що вони отримують ваше повідомлення просто відмінно.