-Як отримати миттєвий трафік і продажу того чи іншого продукту-

Урок по максимізації вашого вірусного маркетингу.

Спрощення вірусний маркетинг може означати миттєвий трафік і продажу того чи іншого продукту.

Зосередьте свою вірусного маркетингу поряд з якістю призвести захоплення або стиск сторінок і результати ніколи не перестане дивувати вас.

“Що орієнтована вірусний маркетинг і як ви спростити його?».

Перш за все я хотів би уточнити, що вірусний маркетинг виявляється в багатьох формах тобто написання статті, публікації книг і т.д., але для цього уроку я кажу про вірусному маркетингу в сенсі безкоштовних вірусних обміну трафіком, таких як банер, Exit, слайд- -в оголошеннях, панелі інструментів і веб-кільця, обмін типу реклами. тобто InstantBuzz, Adgizmo, банери вставлено-N, ExitExchange, FatMoneyBar, Web-кільце ущільнювача і так далі.

У якому ви приєднатися і в обмін на розміщення обміну кодом програми на Ваш сайт для показу оголошень іншими користувача, ви також отримаєте ваші оголошень на сайтах цих членів.

Орієнтовані вірусного маркетингу є поєднання декількох вірусних програм якості трафіку всіх рекламних та ж адреса для вас. Тоді ви розділите ці вірусні програми трафіку між рядами 4 до 5 захоплення свинцю або стиск сторінок, які рекламують певний партнерській програмі або один з ваших продуктів. На кожній сторінці є знак формі, яка прив’язана до системи якості автовідповідача. У цій системі у вас є автовідповідач серії листів все з інформації про товар або послугу.

Кожен вірусної програми, яку ви показали в цій серії сторінок також встановлюється для реклами цих сторінках. І, як ви рекламувати сторінки, вони, у свою чергу вам всі кредити в обмін і призводить також збирати для вас з виду у вас є автовідповідач на сторінках.

Для спрощення Вашої цілеспрямованої вірусного маркетингу, ви використовуєте центральний URL, в якому ви розмістите цю серію свинцю захоплення сторінок і де у вас є доступ до зміни програми в цьому гіперпосилання реклами. тобто через відстеження якості та ротатор системи. Система відстеження рекомендується. Але використовувати ваш ротатор URL в ньому, тому ви можете додати різні сторінки, які мають різні вірусні коди трафіку на них у ротатор. Потім, коли ви хочете змінити програми, які ви просто зміните URL в ротатор.

Щоб збільшити трафік на цей ряд сторінок ви помістіть їх в усі стартові сторінки і трафік обміну ви належите. Деякі з цих сайтів не забере ротатори, тому простіше кажучи, як багато хто з сторінок, як вони дозволять. Ведення увагу, що, коли ви зміните ваші сторінки програми в ротатор ви також хочете змінити ці різних біржах, а також.

Тим не менш, також мати на увазі, що трафік обміну, які не дозволяють ротатор буде служити, щоб допомогти вам продовжувати рости трафік в вірусної програми в часи ви просто хочете змінити ротатор до одного URL. Ви не завжди є час, щоб створити серію сторінок для кожної програми або продукту. Таким чином, ви просто тримаєте тієї ж серії збираються в одному з ваших авто серфінгу програм або інших біржах якості ви збираєте часті кредити і таким чином продовжити цілеспрямований вірусних генерації трафіку з легкістю.

Як тільки ви опануєте вище, ви можете посилати 100 або навіть 1000-х хітами на будь-який продукт або послугу ви хочете миттєво, просто йти в той ротатор системи та зміни URL, він сприяє.

Я можу дати вам живий дослідження з цього – мене – :). Я недавно створив безкоштовний доповідь, в якому я був в змозі миттєво змінити мою збирається зосереджені на вірусному маркетингу протягом декількох секунд, увійшовши в мій ротатор і зміни URL в ньому. Тоді, як тільки я зробив, що всі мої поточні живий оголошення почали просувати цю одному звіті. Буквально протягом кількох хвилин я отримував знак ДБЖ до автовідповідач, і люди мого завантаження безкоштовного звіту. Менш ніж за тиждень у мене було 50 членів у цій системі автовідповідача і їх кількість продовжує зростати, як ми говоримо.

Кожен раз, коли я роблю це я можу зосередитися 100-500 + хітів на день, щоб будь даної програми або продукту і миттєво генерувати знаком злетів і покупки з моїх продуктів. Якщо я хочу, щоб удар, який ще більше. Я просто переглядати більше в моєму обміну трафіком в той день. Це так просто!

Вона ніколи не перестає дивувати мене, як легко це зробити. Настільки, що на цьому останньому раунді я навіть увійшли в усі мої обміни банер, і т.д. Я використовував і зрозумів, що не було ніякої необхідності. Я вже їх рекламуючи свою стеження / URL ротатор, і я був встановлений, не довелося робити іншу річ крім дивитися підписок залити дюйма

Якщо у вас є вище в рух ви можете миттєво отримати трафіку, що надходить з усього інтернету, будь-який продукт або послугу ви хочете. Ви можете зробити це занадто! Це займе трохи уваги і рішучості.

З повагою, Деббі Ducker