Як довго вони можуть зберігатися воно

Виставки заповнені халяви практично на кожному стенді я йду.

Перш ніж йти в шоу ви повинні вирішити, що ви відчуваєте, як чого з вами, і хороший критерій для цього, це запитати себе, як довго люди збираються, щоб зберегти ваш вільний пункт з ними.

Весь сенс вручати щось відбувається тому, що вони збираються, ймовірно, щоб тримати їх довше, ніж вони б нормальний шматок реклами. Я не повісити на листівки або інші рекламні матеріали дуже довго, але якщо я передав ручку з назвою компанії на ньому, я міг би дуже добре, що є ручка на наступний рік або більше.

Часто ці безкоштовні продукти можуть бути розділені між практичними роздаткові матеріали та весело роздавальних матеріалів. Друк папки, блокноти, і іншого офісного обладнання буде частиною практичної роздавальних матеріалів. Це те, що люди можуть реально використовувати, і, отже, більше шансів зберегти.

Весело роздаткові матеріали мають своє місце, але іноді вони не в кінцевому підсумку робить точну роботу, яку вони повинні були. Я згадую ряд виставок, де компанія роздавали щось дійсно цікаве, як річ дурну замазку з їх ім’ям натиснута в нього, або навіть щось на зразок облягаючому для людей, щоб пограти с.

Ці отримали більше уваги, то практичне роздаткові матеріали, які були частиною точку, але сидячи тут, зараз я пам’ятаю роздаткового матеріалу більше, ніж я, який дав його людям. Я не пам’ятаю, що назва компанії була натиснута в цю дурну замазку, так було роздаткового матеріалу, що дійсно корисно для них?

Причина, чому компанії Перейти на більш грайливим них тому, що вони просто хочуть зробити щось інше, і як я сказав, ви можете отримати деяку користь з них. Але я волію, щоб розглянути, як довго людина буде тримати мій роздатковий матеріал, а не як вони зацікавлені, коли вони вперше отримати його. Крім того, друк папки або друк блокнотів буде дешевше, ніж у більш екзотичні роздаткові матеріали, а також. Ви витрачаєте менше грошей на більш тривалий термін і кращі результати.

Спалах унікальний роздатковий матеріал часто все, що потрібно, щоб залучити компанії і змусити їх є інтерес спробувати щось нове. Якщо ви думаєте, ви можете зробити досить великий сплеск, чим, очевидно, ви повинні піти на це. Я не стверджую, що тільки один тип роздаткового матеріалу буде корисно.

Ви як і раніше вважаєте, як довго термін Ваші тези, і чи є ви будете платити більше за дуже короткий термін результати. Якщо я тримаю щось зі мною протягом року, що роздатковий матеріал дійсно зробила свою справу. Подумайте про це наступного разу ви йдете у виставці.