Чотири кольори друку розуміння принципів квітів і друку

Чотири кольорового друку є ключовим компонентом у процесах друку сьогодні. Комерційні компанії друк продовжували максимально використовувати кольори, не тільки за рахунок технологій, але на основі експертизи, а також.

Виробники друкарських машин також продовжують шукати революційні способи зробити відбитки багатшими і барвисто, ніж вони вже є. У прогресуванні речі, повні кольорові відбитки, буде тільки краще.

Вона не приймає вченим, щоб зрозуміти, як ви можете замовити і є ваші конструкції обробляються і друкуються в Інтернеті у повному кольорі. Однак, розуміючи, чи дійсно ви дійсно є високоякісні повні завдання на друк кольору у ваших руках це інше питання. Іноді, судячи повнокольоровий друк може бути щось більше, ніж здається на перший очей.

Хоча це може здатися дуже простим, щоб подивитися на відбитки і порівняти їх, є певні поняття, які ви повинні знати. Ці ідеї виявляться корисними у вашій конструкції, друк проектів, відбір компанії кольорового друку та перевірки відбитків у вас є.

реальний відтінків з чотирьох кольорового друку
Існує більше чотирьох кольорового друку, ніж те, що більшість людей знає. Ви можете використовувати ці фрагменти інформації, щоб пролити світло на чотирьох кольорового друку і запастися більш повної інформації про робити вибір для вашого дизайну, поліграфічних підприємств тощо.

CMYK
Чотири кольорового друку відноситься до чотири кольори чорнила, використовуваних при друку. Відомий як CMYK або блакитного, пурпурного, жовтого і чорного, ці чотири кольори можна створити безліч кількості відтінків. Поєднання цих кольорів займає широку гаму колірного спектру, тим самим створюючи більше зазначених чотирьох кольорів.

Це буде відтворити кольору шляхом змішування різних рівнів інтенсивності цих чорнила на папір. Він дуже схожий на процес змішування пігментів. Уявіть собі, що трубка жовтого і синього, коли ви змішуєте в різних частинах жовтий з синім, ви завжди отримаєте інший відтінок.

світло
Світло працює двома способами друку. По-перше, світло виявляє яскравість кольорів на вашому відбитків. Великий запас паперу або картках ідеально яскраво-білий, так що вона може залучити світло, який принесе з квітів відбитків.

По-друге, світло важливо принтери в якості денного і штучного світла може вплинути відбитків. Джерело світла важливо, тому що підбір кольорів і порівняння можуть бути порушені. Уявіть собі, це світло, який прийшов в потоковому трохи червонуваті або жовті, в кінцевому рахунку, це може вплинути на вигляд кольорових відбитків. Так що якщо ви не з повною експерт кольорового друку, ви можете зітхнути спокійно і нехай це один з факторів, йти.

гладкість паперу
Якщо Ви хочете чистих і яскравих кольорів, папір з гладкою поверхнею, дасть вам це. Це тому, що плоскі і рівні поверхні паперу можна легко привернути увагу і відбивати світло.

Текстуроване папір або ті, які мають грубі волокна, як правило, заломлюють світло. Це означає, що світло відбивається в усіх напрямках, в результаті чого кольори здаються розбавлений і плоскі. Точність передачі кольору, то важко підтримувати або досягти.

точність передачі кольору
Колір точність може бути досягнута тільки до певного рівня. Існує не 100% гарантія того, що те, що ви бачите на екрані саме те, що і як ви будете бачити на друку. Монітори є папери і різних засобів масової інформації. Це з досвідом і калібрування машини для принтера буде виявити кращих квітів для друку.

Використовуйте ці ідеї, щоб оцінити, які чотири кольорового друку компанія буде працювати краще для вас і ваших проектів друку. Запитувати деякі зразки книг з онлайн принтери щоб допомогти Вам вирішити і по-справжньому подивитися на себе, як кожен з них може призвести до якості чотирьох кольорового друку.