Email – інструменту ви зможете управляти обсягу

Ви отримуєте так вражений, що ви хочете кинути ваші руки в повітря і дати Упор, що ще гірше, ви хочете, щоб кинути щось у твоїй бідній комп’ютер Ось п’ять порад, які допоможуть вам повернути свій контроль електронної пошти – і зберігати його Ці методи прості у використанні і ефективні. Таким чином, поставити руки вниз, і повернутися до роботи.

1. ФІЛЬТР Для обмеження часу ви витрачаєте читання небажаної електронної пошти і спаму, ви можете використовувати програму-фільтр. Це система, яка відсіює листи на основі сюжетних ліній і зміст. Вони можуть бути ефективними, але будьте обережні. Вони можуть відфільтрувати занадто багато. Деякі фільтри програми поставить сумнівні повідомлення в окрему папку, яку ви можете розглянути. Звичайно, це займе якийсь дисципліни з вашого боку для перегляду повідомлень періодично і переконатися, що нічого важливого в пастці. Підпишіться на безкоштовний міні-семінар з Етикет електронної пошти на нашому сайті.

2. Визначити, коли відмовитися від підписки. Якщо ви підписалися на численних інформаційних бюлетенів, цитати-оф-день і т.д., взяти послідовним і значним випробуванням. Коли на екрані з’являється, ви “послідовно” Читай Тобто, ви читаєте більшість питань? По-друге, це минуле “значний” тест читаєте ви досить багато інформації і знайти його корисним, якщо ви відповіли ствердно на обидва питання, залишайтеся на розсилку. В іншому випадку видалити самостійно.

3. Пріоритети! Зробити свідомий вибір щодо того, коли ви будете перегляд електронної пошти. Раз на день може бути достатньо для деяких, у той час як інші, можливо, буде потрібно для перевірки повідомлень у кілька разів. Ваша робота дійсно вимагає, щоб Ви приклеєні до екрані комп’ютера в шість років я говорив і писав про листування електронною поштою, я ніколи не знайшов нікого, хто мав бути таким, як пов’язані, як він / вона думала! Електронна пошта є безцінним інструментом, який допоможе вам у проведенні зв’язку частина вашої роботи. Ви керуєте цим інструментом. Не зупиняйся, що ви робите кожен раз, коли приходить нове повідомлення. Це неефективно. Якщо ви не можете встояти перед таємницею огортаючи нове повідомлення, відключити звук, який говорить вам нове повідомлення.

4. Складіть план управління часом. При розробці вашого плану, не забувайте включати в себе не тільки час, проведений читання повідомлень, а й час, що витрачається на відповіді на повідомлення. Особисто я, коли перевірити електронну пошту вранці, я ловлю себе на читання небажаної пошти і набравши тривалий відповідей на друзів або колег. Наступне, що я знаю, найпродуктивніша частина мого дня даремно. Щоб уникнути цього, я розглядаю мою електронну пошту вранці і чекати, щоб реагувати на “несуттєві” повідомлення до полудня, який не є моїм непродуктивних (тобто “сонний” час. Перевірте свою електронну пошту навички, приймаючи веселій вікторині на нашому веб-сайт.

5. Реалізація. Після того як ви створили план для читання повідомлень електронної пошти, її реалізації. Будь-який план управління часом буде ефективним, якщо ви будете просто використовувати його.