3 причини для використання стенду манекен ювелірні

Стенд манекен ювелірних є важливим елементом загальної стратегії візуального мерчандайзингу магазину.

1) вона забезпечує почуття театру з вітрин, а також дозволяє драпірування ювелірних стратегічно так, щоб він бачив в найкращим чином. Дослідження продемонстрували, що правильне відображення деталі мають більший шанс захопити увагу покупців і створення позитивного настрої, щоб купити.

2) підвищення простір дисплей буде досягнута, як ювелірні вироби може бути призупинено, а також розміщені на дні корпусу, збільшуючи кількість продукту, яку може бути відображено.

3) ювелірні манекен може доповнити ювелірні відображається для подальшого підвищення його привабливості, особливо якщо дзеркального блиску використовується.

види ювелірних манекени

Традиційно дисплеї були у вигляді частини бюста-або пофарбовані або покриті тканиною. Однак є насправді безліч ювелірних манекени, які можуть бути використані для відображення ювелірними виробами.

1) мініатюрні манекени, які можуть вписатися в скляній шафі. Вони зазвичай носять абстрактний форму з руками і ногами розчепірені, на якому співвіднесені ланцюга, браслети і годинник повинні бути задрапіровані або триматися на різних кінцівок.

2) показати руки з частиною передпліччя дати додаткову перевагу відображення кільцям. Залежно від наявності вільного місця вони можуть бути використані окремо, або згруповані разом (особливо якщо вони різної висоти), щоб створити привабливий візуальний образ. Руки також доступні в різних позиціях, прямо вгору, нахиляючись вперед або назад або лежачи на підлозі вітрини.

3) розділів з частиною бюста. Проте в даному випадку більший шафи зазвичай не потрібно. Це має перевагу, продемонструвати, як саме ювелірний виріб буде виглядати на людину. Все це дозволяє ювелірної, який буде відображатися в різних положеннях, щоб привернути інтерес потенційного покупця.

обробка ювелірних манекени

Оздоблення ювелірних манекен також може змінюватись в залежності від його призначення. Якщо вона використовується виключно для відображення товарів, то зазвичай глянцевою білою або чорною глянсовою обробкою фарба ідеально підходить в якості контрасту між ювелірних виробів та манекен підвищує його привабливість. Альтернативно манекени можуть бути покриті тканиною, для забезпечення нейтрального фону для ювелірних виробів і не применшує частини.

Манекен може бути завершена або хромом або золоте покриття, так що він може стати одним з ювелірних прикрас. Це було б підняти і збільшити візуальну привабливість весь дисплей ювелірних виробів.