як освоїти MLM привести покоління

Якщо у вас є MLM бізнес, то ви знаєте, що привести покоління є ключем до вашого успіху в Інтернеті. Якщо ви не можете генерувати призводить тоді ви в значній мірі мертвим у воді, коли справа доходить до отримання прибутку. MLM привести покоління це не так складно, як багато хто робить, щоб бути. Це все зводиться до того, що вид маркетингу ви робите, ви послідовні і ви знаєте, що ви робите.

Є багато різних способів виходу на ринок онлайн та від себе особисто я хотів би використовувати безкоштовні методи реклами. Вам подобаються статті та відео-маркетинг для мого MLM привести покоління. Причина в тому, тому що мені подобається писати і відео так просто створити. Ще одна причина, і, ймовірно, найбільш вигідним є те, що ви можете рангу в пошукових системах досить швидко. Я отримав статей високого рангу на першій сторінці Google з конкурентоспроможних ключових слів протягом декількох днів.

Як я можу це зробити, запитаєте ви? Я просто створити статтю на певну тему, що я знаю, отримує багато трафіку за ключовими словами, я вибираю. Кращий спосіб знайти ключові слова, полягає у використанні інструмент добору ключових слів Google, який ви можете легко знайти, виконавши пошук на Google. Як тільки я знайти ключові слова і фрази я використовую їх у своїх статтях. Більшість моїх статей 500-700 слів в довжину, а потім я відправляйте їх декількох каталогах статті, як розсилок, Go Статті, стаття бази, а Isnare. , Я зазвичай створюю 2 версії статті, які можуть допомогти вам отримати більше зворотних посилань на ваш сайт, який може призвести до MLM привести покоління.

Відео маркетинг моєї наступної улюблена стратегія маркетингу. Після того як я написати статтю і поширювати його в каталогах статей я створюю короткі 30 секунд відео про моєї статті. У відео я все це кажу, що я неправильно статтю про те, що коли-небудь темі і направити їх на цю статтю читати. Я потім відправити моє відео численні каталоги відео, як Youtube, Metacafe, Viddler і Viemo. Кожна частина вмісту я створюю перенаправляється на мій воронка продажів або захоплення сторінки, яка виробляє MLM привести покоління.

Отже, ви бачите MLM покоління свинцю не так складно, як думають люди. Якщо ви робите метод, який я обговорювані в цій статті, і ви просто згасити 1 частина вмісту в день, з часом ви побачите масивні призводить прийдуть на ваш сайт. Найкраще про це є те, що статті повинні там залишитися. Вони знаходяться в Інтернеті назавжди щоб ви могли виробляти веде від статті ви написали рік тому, що до цих пір джерелом потенційних клієнтів для Вас. Те ж саме стосується відео і пам’ятають ці MLM Веде були отримані 100% безкоштовно! Тепер ви можете освоїти MLM Lead Generation, не витрачаючи свої важко зароблені гроші.